SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to przetłumaczyć - OMKA pierwszy cykl

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1314
Witam,
Mój kolega ostatnimi czasy zdecydował się na SAA - Omke, problem jest w tym że nie ma najmniejszego pojęcia o treningach stosowaniu SAA diecie ani nawet o ćwiczeniach- technice itp, wczoraj robił sobie 8 strzał, do tego ćwiczy w kratke a oprócz tego dość często pije. Np w przed dzień zastrzyku był na balecie i ostro się zniszczył. Dodam jescze że ma 22 lata 188 cm wzrostu i 90 kg, łapka cienko ledwo 36, próbowałem mu wytłumaczyć pewne rzeczy na ten temat aczkolwiek nie chciał słuchać i jest wierny swoim przekonaniom: " Chłopaki brali i było ok" Prośba do was, napiszcie w tym temacie jakie skutki uboczne, jakie wady zdrowotne bedzie miał przez takie postępowanie to może chociaż na odblokowanie się zdecyduje, może posłucha was, bo moje i kolegów z siłki tłumaczenia nic nie dają więc może jak sam przeczyta ten temat to coś zrozumie. Wielkie dzięki za pomoc.

Co mnie nie zabije to podwójnie wzmocni mnie.
http://www.sfd.pl/Własna_Siłownia_-_zajrzyj_i_oceń-t509505-s2.html <b> moja siłownia :) </b>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Takim sie nie da przetłumaczyc,jak bedzie miał 34 po 10 strzałach mozeeeee zacznie myslec dlaczego.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
jego zdrowie jego sprawa nie ma co tlumaczyc dorosly chlop wie co robi konsekwencje poniesie w najlepszym wypadku za nascie lat dopiero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
kazdy jest kowalem swego losu

jak chcesz mu pomoc to powiedz mu ze jak juz wali to niech nie baluje i dobrze wykorzysta ten cykl, zrobi porzadne PCT, tak aby spadki byly jak najmniejsze


Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2009-09-25 18:53:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4370
I po***** mu to skończy cykl będzie ćwiczył na sucho a ciało nie będzie produkować juz tyle testosteronu a co z tego wynika ze będzie rósł 2x wolniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
w ogole to chyba jakis zyebany cykl, omo solo? zadnego taperingu, przejscia na propa czy cos?

nie znam sie az tak na tym ale chyba spadki po tym beda przeyebane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1314
Spadki na pewno będą i to grube, wyobraź sobie _zwierzu_ że on po 8 strzale ma 36 w łapce to co będzie po cyklu?? Myśle że ze 2 cm może 1 to spadnie napewno, ale oprócz tego nic poporstu zwykłe strzałki solo Omka bez diety 2 razy w tyg trening lajtowy mało wody ogólnie ehh szkoda gadać ...

Co mnie nie zabije to podwójnie wzmocni mnie.
http://www.sfd.pl/Własna_Siłownia_-_zajrzyj_i_oceń-t509505-s2.html <b> moja siłownia :) </b>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31462
fajnie ze interesujesz sie zdrowiem kolegi ale pamietaj - to jest jego zycie i ty go za niego nie przezyjesz

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 654
wiesz co każdy musi sie przekonac na własnej skórze to popierwsze ale czasem skutki sa wieksze niz nauczka mój znajomy całkiem nie dawno robił zle martwy ciag szarpał i wogóle z duzym obciazenie m bez rozgrzewki dodam ze był to tren siłowy tłumaczylem balwanowi rób dokładniej technicznie mniej powt ale dokładnie wysmiał mnie w oczy po 3 tygodniach strzeliło mu cos akurat podczas mc przychodzi i mówi

wiesz co? miałes racje mogłem robic tak jak ty mówiłes noi skończylo sie na tym ze nie moze podnosic nic cięzkiego przygoda z siłownią skonczyła sie tak wiec

jezeli mozesz tłumacz moze zrozumie zanim przyjdzie i powie ze miałes racje po fakcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1314
no własnie dlatego pomyslałem ze jak ludzie postronni czyi użytkownicy sfd napiszą co myślłą to ja mu pokaże ten temat niech przeczyta i może zrozumie że nic mu to nie da że tylko stracił hajs na omke który wydał i jescze ze zdrowiem bvędzie lipa...

Co mnie nie zabije to podwójnie wzmocni mnie.
http://www.sfd.pl/Własna_Siłownia_-_zajrzyj_i_oceń-t509505-s2.html <b> moja siłownia :) </b>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 654
a ci co mu sprzedali te ome to mu nie powiedzieli zreszta chcieli zarobic ale jak ja cos komus sprzedaje to odpowiedzialnosc za niego biore ja bym sie do handlu np dragami nie nadawał bo jak by ktos wykitował to miał bym na sumieniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje obciążenia

Następny temat

gdzie najbliższa siłka

WHEY premium