SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przytyć?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
Witam!
Mam 18 Lat,pracuje w lesie i podczas pracy piję dużo wody gazowanej.Ostatnio kolega mi powiedział,że są jakieś witaminy,odżywki,które miesza się z wodą i one pomagają.Chodzi mi oto,że mam 186 cm i 66kg.Wiem jest to mało i nie wiem jak przytyć po za tym bardzo dużo jem i chcę trochę przytyć.Chce jakieś odżywki by zmieszać z wodą,nie znam się w tym temacie mam na myśli,że pomożecie.
Z góry Dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1510
Bardziej kalorycznego z dużą przewagą węgli. Dodawaj go sobie raz/dwa dziennie do wody i pij.
Nie bój się raz dziennie zjeść trochę paluszków albo chipsy (lays prosto z pieca polecam, 10g tłuszczu w 100g produktu). Jak taką paczkę zjesz raz dziennie to nie zaszkodzi zdrowiu.
Dodaj do diety też zdrowe tłuszcze jakieś, np orzechy, masło orzechowe, ryby; wydłuższy się trawienie, zmniejszy zapotrzebowanie.
Jak nie chcesz nabrać samego tłuszczu, zacznij trenować na siłowni/w domu lub rób treningi na ciężarze własnego ciała.
https://sklep.sfd.pl/SFD_CreActivator-opis28083.html - 20zł i masz na porcję dziennie przez 2 tygodnie.
Albo jak zaczniesz ćwiczyć https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Mass_Up-opis26341.html - za 55zł masz dobry gainer na ponad miesiąc.

Zmieniony przez - Bartek93L w dniu 2015-02-06 18:29:07

Nie musisz być lepszy niż inni. Bądz tylko lepszy, niż wczoraj byłeś!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Z wodą miesza się wiele rzeczy, mogą być witaminy, mogą być odżywki... także fajnie byłoby byś był precyzyjny. Sugeruję również wkleić obecny jadłospis do oceny.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
Wolał bym jakieś witaminy.Ale nie znam się na tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
a których Ci brakuje, że wolałbyś witaminy? Czy chcesz coś brać dla samego brania?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
Nie wiem jakich witamin mi brakuję,jak nie ma takich witamin wspomagających przytycie to mogą być jakieś odżywki by trochę przytyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
odżywki wspomagają dietę, bez diety nie ma sensu picia odżywek, poczytaj https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
to nie są witaminy, to białko...serio rozpisz najpierw dietę, której faktycznie będziesz się trzymał i wtedy ewentualnie myśl o uzupełnieniu, bo tak to tylko stracisz kasę.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
Wolał bym jakieś witaminy do wody ewentualnie w kapsułkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
-rozumisz to stary moj nie? Ma piec kaflowy taki
-ja na dachu z ziomkiem
-namiot mamy
-a moj stary d****
-haszem pali
-w piecu
-a my w namiocie
-rure
-komin
-i dymu w ch**
-xD
-rozumisz to
-stary moj mowi, ze hasz tanszy od wegla
-rozumisz to
-a ja z kumplem
-na dachu
-w namiocie
-oni nie wiedzia
-my tez nie
-i mowie ci
-zadne szkla
-jointy
-ani nic
-tylko komin
-24 na dobe pali moj stary
-co ty jarasz?
-no mowie ci
-jak jest
-rozumisz to
-czy nie
-taa
-aha
-z rana ide na dach
-moj stary napali
-mowie ci
-ten dach to tak naprawde
-piwnica
-ale na dachu
-i duzo jarania
-piecy
-i kominow
-a w kolo ocean
-i delfiny
-Haha
-co
jeszcze tam masz?
-co paliles bake??
-nie rozumisz stary moj
-w piecu
-haszem pali
-takim dobrym
-holenderskim
-a ja na dachu rozumisz


Tak wygląda ten temat....

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-02-05 16:38:12

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz tłuszczu

Następny temat

VPX Friction - potrzebna pomoc

WHEY premium