SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przerobic lawke prosta?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1202
Czesc


Jakis czas temu kupilem laweczke prosta z Marbo Sport (taka sama jak na fotce)




Chcial bym ja tak przrobic abym mogl cwiczyc Barki , wyciskajac zaa glowy a takrze klatke skos gorny...


pozdrawiam. Najlepiej jak byscie wklejali fotki ...
za odpowiedzi beda sogi ;)

Zmieniony przez - virek_kk w dniu 2009-03-14 10:19:35

...Co Cie nie zabije to cie wzmocni...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1202
nie mam komu, a po drugie mieszkam w niemczech i nie ma sensu tego przewozic do Polski aby to sprzedac :(


Juz mam plan jak ale musze znalesc chwile i to przerobic

...Co Cie nie zabije to cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
jest zakaz proponowania sogow

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10428
Wywiercić w odpowiednich miejscach w stojakach dziury, wsadzić pręt i byłaby regulacja, ale niewiem jak to zrobić z tapicerką

Żyć w tak znakomicie zbudowanym domu,jakim jest ciało, bez zapoznania się z jego budową,
przynosi ujme duszy rozumnej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13287
Z tego co widzę to nie jest łatwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10428
Lepej kup inną z skosem itp bo żeby to przerobić to wymaga dużo pracy a jeszcze niewieadomo czy to sie da zrobić

Żyć w tak znakomicie zbudowanym domu,jakim jest ciało, bez zapoznania się z jego budową,
przynosi ujme duszy rozumnej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13287
Albo podkładaj sobie cegły pod ławkę jak chcesz skos robic hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4758
ja podkładam cegly żeby zrobic skos ujemny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Musisz tapicerkę przeciąć i zrobić ją na czymś w rodzaju zawiasów
Potem tylko pręt w stojakach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1202
a moze cos innego0o bo z tym pretem w stojakach to nie bede mogl barkow robic ;/

...Co Cie nie zabije to cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
Nieda się zrobic z tego skosu na barki . Lepiej kup jakomś małą ławeczke na barki oddzielną, bo z takiej nic niezrobisz.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebne wymiary stojaka!!!

Następny temat

Silaczka czy kit ?

WHEY premium