SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak nie teraz to kiedy? Redukcja + kształtowanie sylwetki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1645
Wczorajszy trening.


Trening siłowy 3



2 serie x 15 + po jednej serii rozgrzewkowej z obciążeniem prawie żadnym

1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej 6 kg
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej 6 kg
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem 25 kg
4. Unoszenie bokiem w górę sztangielek 6 kg / 4 kg (mięśnie twarzy tak mi drgały, że nie poznałam się w lustrze )
5. Prostowanie tułowia na ławeczce
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) 6 kg
7. Prostowanie ramion na wyciągu 7,3 kg
8. Prostowanie nóg siedząc 25 kg
9. Uginanie nóg leżąc 20,3 kg
10. Przywodziciele na ginekologu 32 / 32 kg
11. Odwodziciele j.w. 32 / 32 kg
12. Wspiecia na palce siedząc 75,3/86 kg --> i tu pytanie: powiedzieli mi, żebym nie robiła z takim ciężarem bo na łydki bierzemy maksymalnie 30 - prawda to?

I pieeerwsze osiągnięcie!!! W swoim życiu, począwszy od podstawówki, nigdy nie udało mi się siedząc/stojąc dotknąć palcami ziemi/stóp. WCZORAJ SIĘ UDAŁO
nie da się opisać mojej radości, wykonałam nawet taniec Motywaaacja wzraaaasta!

Dzisiaj aerobowy ale wrzucę go później, razem z michą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
he he ale sie ładnie rozciagasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1645
Obli wiem, że to wstyd, ale uwierz,że cieszyłam się jak dzieciak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Mi piacce (mam sentyment do Twojego nicka- kocham j. włoski)
Powiem Ci tak. Nawet jakbym się tu produkowała pół dnia to nie wiem czy uda mi się przekazać Ci to co pokazał i powiedział mi instruktor. Postaram Ci pokrótce to napisać ale radzę Ci żebyś zaprzęgła kogoś u siebie na siłowni i niech Ci pokaże prawidłową technikę. Ja dopiero jak zobaczyłam na żywo (a oglądnęłam chyba z milion razy w necie) załapałam o co chodzi. Mój :instruktor stał za mną i wykonywał te same ruchy co ja. Widziałam go w lusterku i robiłam to samo.
1)Przy rozpiętkach na płaskiej tak jak napisała to bodajże Martucca robisz tak jakbyś miała otwartą książkę na piersiach i chciała ją nimi zamknąć. Sztalgle ciągniesz rękami ale zaciskach mięśnie klatki piersiowej.
2) przy wyciskaniu na skośnej moim błędem było złe ustawienie ławki. Dawałam za wysoko a powinno być pod kątem 45 stopni.
3) przy wznosach bokiem w górę źle ustawiałam ręce. Teraz pochylam się bardzo delikatnie do przodu na lekko ugiętych rozstawionych nogach. Ręce ze sztanglami wzdłóż ciała ale jakbym trzymała beczki pod pachami Ciągnę w górę, najpierw łokcie potem nadgarstki. W momencie podciągania do góry sztangle idą pod skosem o tak :\ / kciukami w dół.
4)w uginaniu naprzemiennym źle trzymałam sztangę. Powinno być podchwytem czyli od dołu w takiej pozycji -- a ja robiłam chwytem młotkowym.
Mam nadzieję że chociaż trochę pomogłam i jeśli moje skróty myślowe są nie jasne to z góry przepraszam ale piszę to przy rozrabiającym dwulatku

Gdybym coś źle napisała to proszę o korektę

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ale u Ciebie energetycznie, czyżbyś ONA słuchała?
A możecie mi wyjaśnić co oznacza ten nick?

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Miss mi piace po włosku znaczy podoba mi się, lubię to

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Dziękuję ślicznie Sądziłam, że włoski jest bardziej podobny do hiszpańskiego, ale na to bym nie wpadła

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Niektóre zwroty we włoskim i hiszpańskim są bardzo podobne a niektóre choc brzmią tak samo znaczą zupełnie coś innego :)

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1645
Anani stuuuukrotne dzięki! Kilka błędów zauważyłam od razu, wydrukuje sobie Twoje rady i jeszcze podpytam trenerów :D A propo włoskiego - uwielbiam! Mam tam rodzinę i właśnie jestem w trakcie intensywnej nauki tego języka a zwrot 'mi piacce!' po prostu uwielbiam
Mis wrzaski mnie bardzo pobudzają

podobno Włoch i Hiszpan zawsze się doagdają, więc coś w tym jest!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Mi piacce cieszę się że pomogłam A w którym regionie masz rodzinę we Włoszech? Mieszkałam na południu Włoch 5 lat. Kocham ten kraj i język. Troszkę mi się już zapomniało bo od 7 lat jestem w Polsce ale jak byś chciała "parlać" troszkę to ja jestem chętna

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety low carb

Następny temat

GetBackToWork / Asika

WHEY premium