SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak nie teraz to kiedy? Redukcja + kształtowanie sylwetki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
Następna chora hehe.. A tu wiosna idzie
Po fotach widze, że Ci sie ciało ujędrniło
Plan treningu mamy podobny

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
O matko to ty gorzej niż ja. Biedactwo. Kuruj się tam pod kołdrą.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1645
DaKilla dzisiaj usłyszałam od swojej rodzicielki, że na mnie jak nie urok to.. sraczka, ale zawsze coś.
Dotka dziękuję i też życzę zdrowia!

Starałam się dziś z braku laku i siły zrealizować wczorajszą miskę ale żołądek nie chce współpracować, mogę nie dociągnąć

Zmieniony przez - mi_piacce w dniu 2012-03-06 20:46:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1645
I dzisiejsze pomiary :) A wagę wrzucę jutro, bo rano zapomniałam się zważyć.




Micha na dziś:



I teraz pytanie:
Czy w dni nietreningowe, bez aerobów i siłowych, bo ostatnio było ich sporo :-/ ciąć jakoś kcal? Od soboty aż do wtorku nie będę miała możliwości pójścia na siłownię, bo o ile zdrowie pozwoli jadę do Pragi I zastanawiam się nad jadłospisem

Zmieniony przez - mi_piacce w dniu 2012-03-07 15:17:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
No i super! Kluczowe miejsca spadają Miłej zabawy w Pradze Zazdraszczam

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1645
Dziękuję! zdam relację

A to dzisiejszy trening! Za radą Agak ciężary poszły w górę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
super
tylko nie łapie się w tych oznaczeniach. Co oznaczają cyferki w nawiasie, a co te przed nawiasem?

Dlaczego nie robisz prostowania nóg siedząc i uginania nóg leżąc (sorry jeśli już o to pytałam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1645
Cyferki w nawiasie oznaczają drugi obwód

"Jak bardzo boli nie rób tego na mszynie. Spróbuj usiąść na wysokiej ławce i powoli prostować i opuszczać nogę bez obciązenia. Zaczynasz od bolącej, jak jest ok to kontynuujesz i poźniej zdrową to samo. "

To Twoja rada Agak i tak też robię Zaleciłaś też spróbowanie przysiadu poprawnego technicznie, spróbowałam i w trakcie robienia mnie nie bolało ale później dawały czadu, chociaż to mogło być spowodowane przeciążeniami po tych ćwiczeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
czyli Ty w serii 1 robisz 2 obwody, w serii 2 też 2 obwody i w serii 3 też 2 obwody?

Czyli robisz prostowanie siedząc, tylko bez obciążenia? to wpisuj w relacje takie info

A uginanie leżąc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1645
Wróciłaaam z kraju naszych sąsiadów!
Wrażenia super, ale treningów nie było w ogóle... rozpiski miski też nie, starałam się na czysto, ale bez liczenia. No i wpadło trochę piwa, ale nie mogłam sobie odmówić tej przyjemności w Czechach

Agak po tym co napisałaś zastanawiam się czy robię dobrze...
W każdym razie mój trening wygląda tak: 1 obwód: każde ćwiczenia po 3 serie i 2 obwód: każde ćwiczenia po trzy serie. Teraz będę dokładać trzeci obwód. Nie wiem czy to prawidłowo wygląda, mogłabyś mi pomóc?

Prostowanie leżąc robię bez obciążania, a jak mogę zastąpić uginanie leżąc? Będę wpisywać, ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety low carb

Następny temat

GetBackToWork / Asika

WHEY premium