SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak najlepiej łączyc ze sobą partie mięsniowe ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5652
A barki przed telewizorem pilotem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
nie wiem jak masz taki trening wklej go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 151 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
ja robię tak
poniedziałek- klata
wtorek- plecy
środa-wolne
czwartek- barki
piątek- triceps i biceps
sobota- nogi i przed ramię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 601
Ja robie tak i moim zdaniem zaj**iście xD


dzień pierwszy - klatka
dzień drugi - barki
dzień trzeci - biceps
dzień czwarty - triceps
dzień piąty - plecy, kaptury, przedramiona
dzień szósty - uda, łydki, brzuch

Zmieniony przez - RAPTORxPRO w dniu 2012-01-09 20:11:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 137
a kiedy odpoczywasz ??:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 137
dzien pierwszy- klatka tric
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 137
dzien drugi plecy bic
dzien trzeci nogi
dzien czwarty barki przedramie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Troszke odkopie temat bo ile ludzi tyle rodzajow ale mam swoje 2 uwagi co do laczenia.
Moim zdaniem ciezko polaczyc plecy + nogi bo to duze partie i same plecy jak i same nogi tyra sie po godzinie prawie.
Ciezko takze polaczyc Klate + Trica nie wiem jak wy ale jak zrobie dokladnie klate i pozniej mam zrobic pompki na poreczach to w pierwszej serii odpadam... przy tym cwiczeniu uzywa sie tez troche klaty a jak sie ja wymeczylo wczesniej to sam tric nie da rady niestety.

Skoro dajecie rade zrobic spokojnie trica po klacie to albo spedzacie 2-3h dziennie na silowni(robiac dlugie przerwy, znam takich paru) albo slabo szarpiecie klate, takie moje zdanie.

Moja propozycja jest taka:
Pon: Plecy + Przedramie (plecy w pon dlatego ze w pon 90% ludzi robi klate a po co stac w kolejkach do laweczki i tracic czas )
Wt: Nogi + Tric
Sr: WOLNE
Czw: Klata + Bic
Pt: Barki

Miedzy seriami szybkie cw brzucha skrety, maszyny, spiecia.

Co o tym myslicie?

Zmieniony przez - Matias700 w dniu 2012-07-22 15:08:27

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
2-3 h dziennie na siłowni to kompletny bezsens i ja się z takim czymś nie spotkałem szczerze mówiąc. Każdy trening lepiej ustawiać pod siebie, nie ciskać schematami, jak dla mnie Twoja forma jest bdb i jak bym sam miał czas żeby zjawiać się na siłce 4x w tygodniu to robił bym dokładnie tak samo, ew. małe zmiany tj. Nogi same, tric z klatą i barki z bicem, bo nie lubię robić dołu z górą, ciężko spompować dobrze, może przez to że krew pompuje się najpierw na dole, a później na górze. Każdy ma swoje upodobania i ogólnie jak nie są wyjęte z kosmosu, ciężko się ćwiczy i dobrze je, to zawsze będą przyrosty

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Hmm no ale jezeli zastosujesz male zmieny tak jak piszesz tric z klata itp to wrocisz do punktu wyjscia o ktorym pisalem powyzej.. Zrob dobrze klate a pozniej trica, wg mnie ciezko.

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endo,Mezo,Ekto

Następny temat

ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI !!!

WHEY premium