SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak mam zacząć trening?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
Witam na forum. Jestem nowy jak widać i postanowiłem się wkrecić w tą gre.

Moje dane:

Wiek: 17
Staż: nie ma
Waga: 60 kg
Wzrost: 180
Poziom BF:
Cel treningowy: Siła, żeżba, przybrać muszę też na masie, poszerzenie się,
Poprzedni plan treningowy: Nie było
Dieta: Nie było

Jestem początkujący a więc nie mam zielonego pojęcia od czego mam zacząć, jaka dieta, jakie odżywki itp.

Prosił bym was właśnie o pomoc w dokonaniu wyboru jeśli chodzi o zakup odżywek. Napisze jeszcze tak że nie mam pojęcia do czego służy itp. każda odżywka. Może mnie ktoś oświeci? był bym bardzo wdzięczny wam za pomoc.

Dozdrawiam picuer
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5581
Ja Ci radzę - nie wchodź w tą 'grę', jak Ty to nazwałeś. Bo będziesz tylko pogłębiał nieprawdziwy stereotyp, że u kulturystów myślenie się za bardzo nie liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
O co ci chodzi człowieku? Po co piszesz jak nie masz ochoty mi pomagać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Cóż... miło, że wpadłeś

Na początek wypadałoby, żebyś poczytał treochę o:

1) Treningu - ogólne wiadomości, lektura atlasu ćwiczeń
2) Diecie - dział odżywianie
3) Odżywkach - dział suplementacja

To spora ilość informacji, które są w zasięgu ręki, nie ma więc sensu przepisywać tego wszystkiego do nowego tematu. Odżywki nie będą ci zresztą potrzebne przez przynajmniej rok ćwiczeń. Musisz już jednak mieć pewne pojęcie, żeby móc sformuować jakieś pytania, na które chętnie odpowiemy

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
Rozumiem. Muszę pierw ćwiczyć bez brania odżywek ale właśnie jakie mam wykonywać ćwiczenia a bym był zadowolony po roku ćwiczeń? (czy wogóle będą jakieś już postępy) Mam sztange, 2 hantle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Jak już mówiłem, skoro nie masz podstawowej wiedzy należałoby ci strzelić godzinną pogadankę na temat ćwiczeń siłowych. Dlatego najpierw poczytaj podwieszone artykuły - a potem jeśli będziesz miał wątpliwości - pytaj.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 232
Ja mam pewnien kłopot: Od dwóch miesięcy regularnie ćwicze, jednak niepokoji mnie to że lewa ręka jest więkrza od prawej (moze to banał ale mnie to troszkę dziwi). Czy coś robie nie tak, skoro tak jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
A co w tedy jak pale papierosy? Musze koniecznie żucić bo nie ma co trenować tak? a co z alkocholem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
alko odpada!! papierosy..hm ja pale(wsdyd sie przyznac)dieta? sniadanie np.owsianka i witaminy, 2sniadanie ryz + cos tam, obiad ryz,mieso,warzywka, kolacja jajecznica...ta monotonia posilkow szybko ci sie znudzi wiec poczytaj sobie duuuzo o dietetyce by cos w tym zmienic...odzywki jak chcesz to sam gajnerek przed i po treningu wystarczy + witaminki do sniadania. treningi...to tez temat rzeka najlepiej spytaj sie najwiekszego kolezki na silce co robic i przedewszystkim staraj sie robic wszystkie cwiczenia POPRAWNIE TECHNICZNIE. powodzonka!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
I Posiłek
Mleko spożywcze 2% tłuszczu - 200g
Płatki kukurydziane - 100g
Otręby pszenne - 20g
Rodzynki suszone - 20g
Kefir 2% tłuszczu - 200g
Orzechy wloskie 30g

Posiłek II
Chleb żytni razowy - 200g
Masło - 10g
Szynka z piersi kurczaka - 75g
1 Banan - ok. 180g
1 Jabłko - ok. 120g


Posiłek III -obiad
Piers z kurczak lub kasza gryczana albo ziemniaczki z kotletem schabowym lub mielonym albo jakas zupa....zalezy jak do bywa


Posiłek III - przedtreningowy
Mięso z piersi kurczaka bez skóry - 200g
Makaron bezjajeczny - 100g
Super Omega - 1x
Pomidor - 100g
Ogórek 40g


Posiłek IV - potreningu
Gainer - (zaraz po treningu)
Mięso z piersi kurczaka bez skóry - 200g
Makaron bezjajeczny - 100g



Posiłek V - przed spaniem
Mleko spożywcze 2% tłuszczu - 150g
Super Omega
Serek wiejski -100g

może być taka dieta a bym przybrał na masie? (bo jestem chudy) diety sam niewymyśliłem (bo nie wiem jaką mam zastosować) na forum znalazłem u kolesia taką diete i on ma podobne namiary jak ja ale poprawię wage bo waże 62 kg(o 2 w góre poszłem!)

uhh to szkoda bo lubię piwko machnąć przed pujściem do szkoły i przyjściem z niej (balety mam w rodzone w sobie):[ ale jak mus to mus... postanowiłem równierz żucić palenie i tobie radze to samo przyjacielu!

Co o diecie sądzicie mi napiście z góry dziekówa.

Zmieniony przez - picuer w dniu 2006-10-02 21:14:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
z dietą to nie ten dział.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie plan

Następny temat

podciąganie na drążku

WHEY premium