SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dziki lis w agreście! SPAM.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114384

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
M. skośny brzucha sie odcina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Oj, dziewczyny
http://www.kulturystyka.pl/atlas/default.asp 

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Pora na śniadanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Chwilowo znikam, ide sie pobadać. Nie pisze na co, bo zaraz mnie tu Sophie, jeśłi zechce, zdemaskuje.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
no to właśnie to :p

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Deja ty tez w kolejce po urode stalas:) Ludzie cie lubia na pierwszy rzut oka, latwo nawiazujesz znajomosci, ale jak ktos ci sprobuje wejsc na glowe, to sie zdziwi. Jako dziecko na miejscu nie umialas usiedziec, ale jeden twoj usmiech i wszystko bylo dobrze. Masz sile w sobie, ktorej na pierwszy rzut oka nie widac. Mozesz materializowac swoje mysli, wiec uwazaj o czym myslisz. Masz optymistyczne podejcie do zycia i spora sile przebicia. Teraz od kliku lat do 2017 jestes w okresie, kiedy powinnas zajmowac sie bardziej soba, swoja kariera, rozwojem, to twoj czas po prostu. Piesy bardzo dobre dla ciebie i las, i pobyt nad woda Po 2017 skupisz sie bardziej na sprawach domowo-rodzinnych, wiec poki czas korzystaj. Mozesz miec umiejetnosc zabawiania towarzystwa, lubisz sie smiac i jak inni sie smieja. Masz wrodzony opytmizm i niejednokrotnie inni moga liczyc na twoja pomoc. I to takie naturalne dla ciebie, nie oczekujesz nie wiadomo czego w zamian. Jestes pomyslowa, masz niezla intuicje. Uwazaj na piersi, kontoroluj je regularnie, mozesz miec zaburzone ph skory, czyli jakies wypryski, lupiez czy alergie. Moga pojawic sie problemy z cisnieniem, tarczyca. Powinnas zaczac uwzac na kregoslup, bo w pozniejszym czasie moze sie odzywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
kurna nie zdazylam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Ruda_29


ekhm, Hubercie masz piekne odcinajace sie miesnie skosne brzucha!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
hera21
ej i tak sie zastanawiam może byś dziewczynę mojego brata prześwietliła, może mam mylnę wrażenie o niej 19.11.1990

kurcze nie bardzo moge, bo ona pewnie o tym nie wie i ma prawo do niegrzebania w jej dacie. Jedynie co moge powiedziec, to zeby sie twoj brat zabezpieczal, bo to polodna kobita jest, no chyba, ze planuja potomstwo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję porad, świeżak-amator :)

Następny temat

Zawody LIVE - dziś!

WHEY premium