SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dziki lis w agreście! SPAM.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114352

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
od tego będę zaczynać. choć dla mnie to i przy ścianie wyzwanie (tak, aż tak źle)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
ja zaczęłam od ściany, teraz też nie robię normalnych tylko ręce i nogi szeroko
męskie to kwestia czasu


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
phew, szeroko jak szeroko, ale zawsze :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
filmik już studiowałam. zresztą odkąd tu zaglądam to sporo zaoszczędziłam na amazonie. zamiast seriali lecę youtubem i patrzę jak inni się pocą.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
a robiłaś coś poza treningami? np min 200 razy dziennie ściana płaczu czy coś :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
nie rozumiem pytania
masz na myśli pompki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ta :) czy robiłaś cokolwiek poza tą wypiską dzienniku w kierunku robienia pompek ?

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
owszem, ćwiczyłam sobie na sucho przysiady, mc z kijem od szczotki i właśnie ten push up development
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
w sumie ciągle ćwiczę, staram się codziennie coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
a to dla mnie ściana płaczy z dwóch powodów - jedno to kiwanie, a drugie to faktycznie łzy lecą. tylko nie wiem czy z oporu czy z faktu, że nawet przy ścianie wyglądam jak paralityk

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję porad, świeżak-amator :)

Następny temat

Zawody LIVE - dziś!

WHEY premium