SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dziki lis w agreście! SPAM.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114311

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
TaDrugaKasia

Ostatecznie Lisu i numery razem wzięte - będę szukać najlepszego prawnika w województwie ;)

Zmieniony przez - TaDrugaKasia w dniu 2013-07-23 09:51:00


I notariusza, co by kwestie spadkowe uporzadkowac bo jak juz sie na sc decydujecie to pamietaj ze jak ktores z was kipnie w kalendarz to w miejsce majatku wchodza do gry spadkobiercy A WIEC w miejsce majatku spolki i tym samym jej dalszego istnienia,prowadzenia i pobierania korzysci. tym samym nalezy sporzadzic rownie diabelski testament :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
o to wlasnie mi chodzilo Lis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
sophie
o to wlasnie mi chodzilo Lis


<piona>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
masz Ty łeb. w sprawie spadku to jedyne o czym myślałam to przejęcie długów po rodzicach, ale już o swoim nie pomyślałam (dom jest kupiony przeze mnie, na mnie i przed ślubem, a wiadomo, żeby mieć do rodziny ograniczone zaufanie ;))

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
TaDrugaKasia
masz Ty łeb. w sprawie spadku to jedyne o czym myślałam to przejęcie długów po rodzicach, ale już o swoim nie pomyślałam (dom jest kupiony przeze mnie, na mnie i przed ślubem, a wiadomo, żeby mieć do rodziny ograniczone zaufanie ;))


to co przed slubem kupione nie wchodzi w sklad wspolnego majatku malzenskiego.
a dlugu przyjmowac nie musisz- jak nie chcesz,chyba ze chcesz bo nie rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
nienie, ja się panicznie bałam dopóki się nie dowiedziałam, że nie muszę - ale to było jedyne o czym myślałam właśnie. Dom nie jest wspólnym majątkiem a właśnie byłoby jednak dobrze, gdyby facet tu se mieszkał po mojej kremacji i przejścia w zaświaty, których nie ma ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
TaDrugaKasia
nienie, ja się panicznie bałam dopóki się nie dowiedziałam, że nie muszę - ale to było jedyne o czym myślałam właśnie. Dom nie jest wspólnym majątkiem a właśnie byłoby jednak dobrze, gdyby facet tu se mieszkał po mojej kremacji i przejścia w zaświaty, których nie ma ;)


to uczyn go wspolwascicielem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
generalnie podsumowując wszystko - muszę się ogarnąć :)
Ogarnięcie sponsoruje sfd.pl

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
TaDrugaKasia
generalnie podsumowując wszystko - muszę się ogarnąć :)
Ogarnięcie sponsoruje sfd.pl

oraz Lisa.
5 zlotych poprosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
hahahahaha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję porad, świeżak-amator :)

Następny temat

Zawody LIVE - dziś!

WHEY premium