SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dziki lis w agreście! SPAM.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114323

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Idę na śniadanko

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
zawsze bardzo rzadko, właśnie pacholęciem będąc się zdarzało. Ale teraz powtórka z rozrywki:) nic to... przyżyłam poranek, do wieczora dożyję ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
smacznego
a wiecie co ja w piątek odebrałam wyniki krwi (sprzed 4 miesiecy btw) i cholesterole mam na dolnej granicy... podobno to moze byc niedożywienie mialam badany tlyko całkowity i trójglicerydy, wiecie coś o takiej sytuacji??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
jestem w szoku normalnie ciekawe co lekarka mi powie jak jutro się dostane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Molly, ja bym się nie martwiła zbyt szkoda, ze nie miałaś z podziałem na HDL i LDL, bo całkowity, to nic nie mówi i nie wiadomo jaki jest stosunek w/w, a to jest w sumie kluczowe, a nie ich suma, ktorej składowych nie znasz...trójglicerydy w normie masz?

Zmieniony przez - lorane w dniu 2013-07-22 10:08:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Lorane, trójglicerydy mam 56 a norma od 40 do 140 to też mało mi się wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
google to zły lekarz :)
nie czytaj, pójdziesz jutro i się wywiesz co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Oo rany no to jak wszystko masz w normie, to czym się martwisz ja jak słyszę NORMA, to śmiać mi się chce, a w diagnostyce pracuję
poza tym wyniki z przed 4 miesiacy, to możesz do kosza conajwyżej już wyrzucić, nic nie mówią o aktualnym stanie

Zmieniony przez - lorane w dniu 2013-07-22 10:12:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
no w normie, normie no tak tylko z tym niedożywieniem się zdziwiłam jutro będzie wiadomo co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Poza tym widzę, że dziennik od marca prowadzisz, a wcześniej miałaś jakieś dietetyczne przygody na własną rękę..jak ograniczałaś tłuszcze, to to może być przyczyna..Tak czy inaczej nie masz raczej powodów do paniki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję porad, świeżak-amator :)

Następny temat

Zawody LIVE - dziś!

WHEY premium