SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dziki lis w agreście! SPAM.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114305

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Też mogę poprosić wróżbę? Dla mnie i męża (ciekawe babsko ze mnie), ale przez priva.

U mnie zawsze psy były, a potem kota wzięliśmy, z lenistwa głównie, bo się na spacery z rana nikomu nie chciało. No i teraz mam rozpieszczoną bestyjkę. Córeczka mamusi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Sheep
a facet Twój dostał zastrzyki od tego ukąszenia?

no wlasnie nie Dostal, choc reka jak bania. Tu sie nie spiesza z konkretnym leczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Oooo! Jaki kawał kota Toż to jakieś wyciskanie nim można robić Ile waży ta kupka szczęścia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ej to lipa trochę...mnie tak dłoń spuchła że kostek nie było widać i palców nie mogłam zginać

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
ale kocisko :) to moja filigranowa jest

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Ze 7kg Nanit :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
no ..3,5kg waży ;]

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Moja 3,2 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
to też malutka

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
no to kotecek taki troske.... Rychu to jest kocurro :D potrafi przechadzać się po pokoju i nagle jak stał tak się bachnie na boczek i kima kwadransik. nie ważne że na środku pokoju, czy przejścia. Hrabia teraz odpoczywa i wuj mu możesz zrobić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję porad, świeżak-amator :)

Następny temat

Zawody LIVE - dziś!

WHEY premium