SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dziki lis w agreście! SPAM.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114289

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
już tu przychodzą koty okoliczne. u weterynarza się już zaopatrzyłam w odrobaczanie bo to jeden z drugim się nachylił a tu proszę - spaghetti.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
tu się cieszę że wzięłam kocie rodzeństwo, ale pies też w planach :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
u moich rodziców w domu z ogrodem są 4 koty wychodzące - non stop trzeba je odrobaczać, bo chyba z nudów żrą byle co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
A w ogóle dostałam ostatnio od weta tabletkę, ale kotu nie dałam, bo nic jej nie jest
więc mam zapasową razem z takimi chrupkami awaryjnymi żeby dokarmiać jak mi się coś nawinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
bo w zeszłym roku mi miauczał nocami taki maluch pod oknem, a jak chciałam go wziąć, to zniknął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
pewnie też tak będzie. w domu jak jest polowanie na ćmę to ten co złapie warczy na drugiego podczas jedzenia zdobyczy.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja miesiąc czekałam aż przyjdzie ta wytwórnia makaronu z powrotem żeby tabletką poczęstować :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
kurcze no, właśnie żałuję że nie mam drugiego, dwa są zdecydowanie zabawniejsze niż jeden!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
były 4 w miocie... nawet przez chwilę pomyślałam, że mogłoby być śmiesznie, ale gdy rano sprzątam kuwety (a czasem prysznic, a czase podłogę. bywa, że schody) to na razie 2 wystarczają ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
czy to się zaraz spam zamyka?

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję porad, świeżak-amator :)

Następny temat

Zawody LIVE - dziś!

WHEY premium