SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dziki lis w agreście! SPAM.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114344

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Oku ty tez z tych ladnych:)Lubisz gadac, lubisz jak sie duzo dzieje, lubisz ludzi i oni ciebie. Masz gadane i predyspozycje do nauki jezykow obcych. Calkiem dobrze odnalazlabys sie za granicami PL. Duza wage przywiazujesz do wygladu swojego i swojego partnera. Powinnas miec dobry gust. Na miejscu usiedziec nie mozesz, ty musisz byc w ruchu. Lubisz czerpac z zycia pelnymi garsciami, nie dla ciebie siedzenie przed tv, natomiast lubisz net do kontaktu z ludziami. Lubisz przekraczac bariery, zreszta takich tez nie uznajesz. Jestes mega pozytywnie zakrecona i tym zarazasz swoje otoczenie. Uwazaj na slomiany zapal, czasem nie chce ci sie czegos dokonczyc. I uwazaj na kase, mozesz miec lekka reke do wydawania. Po 2023 troche sie uspokoisz. Widac tez ladna rodzinke u ciebie, taka, ktora sama stworzysz. Uwazaj na urazy glowy, mozesz miec "talent" do uderzenia sie w nia, w najmniej spodziewanym momencie. Po 40-tce mozesz miec pewne klopoty z hormonami, ale podstawa tych problemow bedzie stres, wiec wystarczy nauczyc sie panowac nad nim. Przez cale zycie bedziesz wygladac na mlodsza niz mertyka wskazuje. Troche musisz uwazac na duze inwestycje do 40-tki, dobrze je zabezpiecz i przemysl, zeby nie bylo, ze masz problem z kredytem czy cus, albo ze bardzo odczuwasz jego splate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
szajka
Odrazu mi sie przypomina "Zakonica w przebraniu" ta część z Lauryn Hill... genialna była :)

a to mój fejwryt




kończę, bo zaraz przejdziemy do hip hopu i się wszystko sp******i, Agę zacznie kręgosłup znowu boleć :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
o cholera .. Oh Maria jest genialne... wgle te siostrzyczki były czadowe. ale Lauryn Hill i ten chłopaczek z "when jesus walked" jaaaaką on tam nutę wyciągnął to ciary na wspomnienie mam.

Oku... widzisz?! inwestycja przed 40-stką... DOBRZE ZABEZPIECZYĆ <--- ZAPAMIĘTAJ TO DOBRZE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
sophie
Oku ty tez z tych ladnych:)Lubisz gadac, lubisz jak sie duzo dzieje, lubisz ludzi i oni ciebie. Masz gadane i predyspozycje do nauki jezykow obcych. Calkiem dobrze odnalazlabys sie za granicami PL. Duza wage przywiazujesz do wygladu swojego i swojego partnera. Powinnas miec dobry gust. Na miejscu usiedziec nie mozesz, ty musisz byc w ruchu. Lubisz czerpac z zycia pelnymi garsciami, nie dla ciebie siedzenie przed tv, natomiast lubisz net do kontaktu z ludziami. Lubisz przekraczac bariery, zreszta takich tez nie uznajesz. Jestes mega pozytywnie zakrecona i tym zarazasz swoje otoczenie. Uwazaj na slomiany zapal, czasem nie chce ci sie czegos dokonczyc. I uwazaj na kase, mozesz miec lekka reke do wydawania. Po 2023 troche sie uspokoisz. Widac tez ladna rodzinke u ciebie, taka, ktora sama stworzysz. Uwazaj na urazy glowy, mozesz miec "talent" do uderzenia sie w nia, w najmniej spodziewanym momencie. Po 40-tce mozesz miec pewne klopoty z hormonami, ale podstawa tych problemow bedzie stres, wiec wystarczy nauczyc sie panowac nad nim. Przez cale zycie bedziesz wygladac na mlodsza niz mertyka wskazuje. Troche musisz uwazac na duze inwestycje do 40-tki, dobrze je zabezpiecz i przemysl, zeby nie bylo, ze masz problem z kredytem czy cus, albo ze bardzo odczuwasz jego splate



Aaaaaaaaaaaaaa Zgadza się chyba wg mnie! Szczególnie słomiany zapał i zdolnosc do wydawania a no i w tym roku już głową walnełam na nartach dlatego jeżdżę w kasku jupiii ja jejjj! '
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
"Przez cale zycie bedziesz wygladac na mlodsza niz mertyka wskazuje." Baby Face to ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
szajka
o cholera .. Oh Maria jest genialne... wgle te siostrzyczki były czadowe. ale Lauryn Hill i ten chłopaczek z "when jesus walked" jaaaaką on tam nutę wyciągnął to ciary na wspomnienie mam.



ja uwielbiam <3


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
jeśli teoria o tym, że każdy na ziemi ma swoje absolutne przeciwieństwo jest prawdziwa, to właśnie znalazłam moje. Oku - jesteś moim yang :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
o!o!o! to też piękne jest... ja to cały soundtrack ściągnęłam wtey i nakurzałam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
nienormalne jesteśmy. zamiast po dyskotekach łazić.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
na dyskach jest tylko dejwid z getta...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję porad, świeżak-amator :)

Następny temat

Zawody LIVE - dziś!

WHEY premium