SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dziki lis w agreście! SPAM.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114300

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no ja zawsze tylko o jednym :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
nnno dobrze, to ja zwijam manaty, lecę po pół młodzieży mej i do domu bób gotować i łososia piec i takie tam. dobrze ze pogoda średnia to może dam radę przekonać młodego do poobijania się w domu. Już mi moja mama zarzuca znęcanie się nad dzieckiem bo po przedszkolu na placu zabaw siedzimy do 21:00 i dziecko odpoczynku nie ma.... bo powinien siedzieć w domu i gapić się w tv leżąc na łóżku pewnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
aaaa i pytanko mam, czy ktoś wymieniał w smartfonie odbiornik GPS w serwisie? i podzieliłby się szacowanym kosztem naprawy? Bo mój archaiczny palmfon z 2005r łapie fixa w 5 s a niby-smartfon satelit nie widzi....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
moja nokia 3210 też nie widzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
za to w wężyka mogę pograć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
o Hubert spytam, bo wczoraj się dwóch gości nade mną kłóciło jak powinnam oddychać w wyciskaniu :D
jeden twierdził że robię dobrze, czyli wdech w dół a wydech przy ruchu do góry a drugi chciał bym wydech robiła dopiero u góry po wyciśnięciu. Że niby oddychając w trakcie wyciśnięcia to coś sobie zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
tak mi się przypomniało....
chyba że zemdlałeś ze śmiechu nad gośćmi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
wydech w trakcie wyciskania a tamten niech sie pyerdolnie w łeb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja oddycham tak: "Nieeeeeee chce jużzzz Pffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu" a Trener: No dawaj k***a!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Oku, mówimy o treningu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję porad, świeżak-amator :)

Następny temat

Zawody LIVE - dziś!

WHEY premium