SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dziki lis w agreście! SPAM.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114308

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
megan - no ja ostatnią tego typu przygodę miałam gdy 1. głupio się odchudzałam 2. miałam zapalenie nerek 3. brałam antybiotyk dożylnie i doustnie jednocześnie 4. miałam zapalenie oskrzeli - wszystko na raz. to był ten moment co gdy wstaje się z krzesła bez uprzedzenia swojego organizmu to nagle robi się biało przed oczami.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
YYYYYIUUU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
generalnie jeśli dzieje się to rzadko to gdy się dzieje to musi być powód

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
o ja też ostatnio przez nos wymiotowałam jak po siłowym zrobiłam se interwała! (wtedy mi plecy też poszły :D)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
molly - kwartalnie bym się nie ogarnęła w ogóle :) np w tym miesiącu różnica między moimi wyliczeniami a księgowej to ponad 2 tys. niech tego się zbierze kilka miesiecy to nie wiem skąd bym wyczarowała :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
żadne z powyższych <hope so...>, nie biorę żadnych leków, nie kaszlę, nie prycham. nosz kierwa okaz zdrowia. ale kombinacja wymiotowania i krwotoku z nosa brrrrrrrr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
to może coś Ci wleciało do nochala i użarło? :) tak czy siak sprawdź

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Mi leciała hektolitrami i do gardła i wszędzie! jak tylko trochę sie zmęczyłam to zaraz krwotok! Ale odpukać od operacji nosa nie mam takiego problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
A mnie może z raz w życiu

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
mnie jako dziecko też często leciała potem przeszło :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję porad, świeżak-amator :)

Następny temat

Zawody LIVE - dziś!

WHEY premium