SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dziki lis w agreście! SPAM.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114380

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
a co się z tą tajką stało?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
odeszła do krainy wiecznych łowów. niestety kobieta która ją wychowała trzymała koty krótko, w brudzie, chore i zaszczute psami no i na łepek siadło. Zaczęła atakować mnie i młodszego syna. nie tolerowała żadnej konkurencji. Ja przełknęłam 3 ataki, dość dotkliwe kiedy zawinęła mi się wokół uda i wbiła wszstkie pazury i zęby w moje udo i pośladek, nie mogłam chodzić przez tydzień a noga była w krwiakach i ranach, blizny mam do tej pory. Jak zaatakowała młodszego poszłam do weta, umówiłam na sterylkę, dostałą uspokajacze na czas do zabiegu i niestety zaatakowała go jeszcze 2 razy bardzo dotkliwie (szyja i twarz) i wetka powiedziała, że zabieg nie ma sensu, że nic to nie da, musiałaby być na silnych uspokajaczach do końca życia a to nie miało sensu, chciałyśmy ją po sterylizacji oddać do znajomej babki, ale to też wet odradził, bo było ryzyko duże że zaatakuje (moją mamę też już zaczęła atakować i mojego męża na końcu). Uśpiła. Ryczałam jak bóbr z tydzień 24h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ale słodziaczek!!! \
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Podobno jak kot odchodzi pokazuje swoją prawdziwą naturę... Lolki ostatnim tchnieniem była próba ataku i ostre warknięcie i prychnięcie jak trzymałam ją na rękach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
to moj chlopak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Jaki fajny Pieszczoch pewnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ojejku :(

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
biedny kotek:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Nanit
Jaki fajny Pieszczoch pewnie?

moj z kolan by nie schodzil:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję porad, świeżak-amator :)

Następny temat

Zawody LIVE - dziś!

WHEY premium