SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dziki lis w agreście! SPAM.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114335

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
TaDrugaKasia
to za 11 minut zapytam Cię jak wygląda spółka z niemcem od strony podatków i zusów oraz czy jest możliwość dowolnej interpretacji po czym mnie ktoś zamknie :)


najpierw to mi powiedz jaka spolka bo to od tego sie zaczyna wycieczka w prawo handlowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
jeszcze nie wiem... a najpierw jeszcze bym pyknęła cywilną w polsce, ale to chyba jest takie pierdnięcie :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
to chyba dłuższa rozmowa, do 11 nie damy rady ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
o nie, tylko nie cywilna to w ogole nei jest spolka tylko umowa regulowana kodeksem cywilnym a nie ksh, to jest strzal w kolano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
no tak to w sumie ma być, chodzi o to by operować jedną nazwą a poza tym nie chcemy żadnych zmian. no i jedyna chyba nie związana z żadnymi kosztami (kapitał żaden, wszystko idzie na d***** i koks ;))

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
a, dodam że to z mężem, więc tak czy siak mamy wszystko razem

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
[czuję w powietrzu jak przygotowuje się długi post podsumowujący jaka ja głupia, że myślę o cywilnej]

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
no jak nie chcecie zmian to wlasciwie po co pisac umowe spolki, tak dobrze czujesz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
:) od razu zaznaczę, że te tematy to dla mnie czarna magia. ja z tych co każą płacić to płacę. Także - to co mi chodzi po tej głupiej głowie - to jak coś komuś się stanie to żeby prawnie można było kontynuować prowadzenie wspólnej firmy. W sumie powód ten sam co przy braniu ślubu - żeby była prawnie zaznaczona rubryczka, że to razem.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Lisus
no jak nie chcecie zmian to wlasciwie po co pisac umowe spolki, tak dobrze czujesz!


jezeli nie boisz sie wtopy - ewentualnych odpowiedzialnosci finansowych , no to wiesz pewnie, ze z malzenska wspolnoscia majatkowa bedziecie ponosic odpowiedzialnosc wlasnym majatkiem. a cywilna przeksztalcic w jakas wyzsza forme zycia mozna w kazdej chwili.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję porad, świeżak-amator :)

Następny temat

Zawody LIVE - dziś!

WHEY premium