SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dziki lis w agreście! SPAM.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114358

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Biały cukier to cukier prosty a kasza gryczana to cukier złożony.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
dla spokoju ducha z mojej strony w temacie koniec, bo ja nie mam nic przeciwko, że ludzie faszerują się syntetykami i nikomu nie będę tego zabraniać. Ani pić z plastiku. Póki nikt mi zabraniać nic nie będzie

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Kasia papierochów zabraniać ci będziemy. Nie licz na jakieś ulgi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
:D:D:D ok, miałam raczej na myśli zabranianie łykania witamin naturalnych :D ale biorę na klatę zakaz palenia. właśnie facet wyszedł psuć środowisko :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Ja nic nie neguję póki sam nie sprawdzę i nie zrobię reasearchu. Ale kierowanie się tym, że jest napisane, albo powielanie starych mitów i wmawianie tego innym to szczyt ignorancji, hipokryzji, idiotyzmu i cebulstwa.

Tzn. do nikogo tutaj tego nie odnoszę, tylko ogólnie.

Zmieniony przez - neevsky w dniu 2013-07-23 22:47:45

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
mogłabym poszukać kilka linków, które obadałam. Ty byś zasypał mnie swoimi linkami. Co by to dało? nikt by zdania nie zmienił, wątek zasypany, a tak to sobie jeszcze możemy w zgodzie żyć :) kto chce kupuje rutinoscorbin, kto chce kupuje wyciąg z aceroli i pietruszki, da każdego coś dobrego.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
dobra moi mili kolorowych :) pora na mię już :)

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
czym się :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Kombuch mi śmierdzi w pokoju.......... bleee
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję porad, świeżak-amator :)

Następny temat

Zawody LIVE - dziś!

WHEY premium