SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak ćwiczyć zeby wyszczuplić ręce. POMOCY!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3680
o ****a jakos nie zwrocilem uwagi na forme wypowiedzi myslalem ze tu sie odezwal jakis desperat nie desperatka sry ...

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12
Dzięki za chęć pomocy. Sprawa dla mnie jest na prawde ważna i niecierpiąca zwłoki. Ciągle jestem na diecie wiec tluszczyku tu i ówdzie jeszcze troche mam Pozostalo mi jakies 20kg do zrzucenia. Mój tluszczyk rozlozony jest dość równomiernie. Ale nic mi tak nie przeszkadza jak wlasnie te obwisle worki pod rekami. Nogi, brzuch to wszystko jest "ubite" a na rekach zwisa:( Stosuje zele i kremy ujedrniajace,jak juz wspomnialam ćwiczę z hantlami rózne wymachy rak. Ćwiczenia zgapilam z jakis gazet - ale nie widze efektu. Zastanawialam sie juz nad jakimiś środkami typu L - karnityna, CLA...itp. Sama juz nie wiem co robic i dlatgo licze na wasze dobre rady. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12


TOMDRO 13 ----> czy Ty prócz tych wulgaryzmow masz cos ciekawego w ogóle do powiedzenia?????????? BO jesli nie to moze lepiej nic nie mow - ubogie slownictwo staje sie w pewnym momencie nudne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a jak wyglądają te ćwiczenia z gazet ??

Ja myślę ze powinnaś zastosować tutaj ćwiczenia:
Uginanie ramienia o kolanko z większym zakresem powtórzeń gdzieś 20-25
prostowanie ramienia w opadzie tułowia 4s tez gdzies 20-25 powtórzeń.

Innych pomysłów niestety narazie nie mam.

Rozumiem ze ten obwisły tłuszczyk jest w okolicach pachy ??

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
obawiam sie, ze narzucilas sobie zbyt szybkie tempo zrzucania kilogramow - daj sobie spokoj na miesiac - utrzymuj wage, a nawet sprobuj zwiekszyc mase miesniowa (zwlaszcza na ramionach) by naciagnac skore. Po tym miesiacu zacznij gubic kolejne kg w tempie 2-3 kg na miesiac (i nie dieta ale AEROBAMI ) - bedzie dobrze

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12
Tak w okolicach pachy. A to prostowanie ramienia w opadzie tulowia w przód to ma byc jakie? - w bok? do przodu? czy takie podciaganie do góry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2534
Fu - tempo nie jest złe mówiła że w ponad rok poszło 35 kilo czyli wychodzi około 3 kilo na miecha

mars janka - robisz aeroby??
jak już ćwiczyć to chyba najlepiej wszytskie części ciała, co nie??
może jakiś planik??

taaa chodzi mu prostowanie na boki latał-moja kumpela tak to nazywa ;)

myśle że mogłabyś walnąć ogólnorozwojówke
jak na ciebie 6-7 ćwiczeń wykonywanych 3-4 razy w tygodniu
wszystki ćwiczenia z dużo ilością powtórzeń
pomyśl i odpisz

Scoobiedoo Ya........ :D

Alone I break
;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2478
Droga mars_janko. Na początek ogromne gratulejszyn
Zrzucić 35 klio na pewno nie było łatwo....
Po drugie, jeśli masz do zrzucenia jeszcze ok. 20 kilogramów nie powinnaś przejmować się tłuszczem na ramionach. Zejdzie równomiernie i proporcjonalnie do innych części ciała.
Po trzecie. Nie powinnaś moim zdaniem narzucać sobie tak drastycznego tempa odchudzania. FU dobrze Ci radzi . Powolutku do celu. Prawdopodobnie Twój problem polega na zbyt szybkiej utracie wagi (tłuszczu) co spowodowało zwisanie skóry, która jak wiesz nie zdązyła się przyzwyczaić do burzy jaka powstała w Twoim organizmie. Dieta dietą, ale aeroby, aeroby i jeszcze raz aeroby.

Pozodzenia i wytrwałości

Always look on the bright side of life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2124
słuchaj
powiem Ci ze twoj problem jest wydumany..
jezeli masz 20 kg do zrzucenia.. a zrzucilas 35 (to dobrze) ale dalej jestes tłusta.. musisz być szczera wobec siebie.. cwiczenia to latwiejsza sprawa..

1. nawet ludzie zajmujacy sie kulturystyka gdy na luzie zaczna robic "żarówki" rękami.. to te mięso im lata jak tłuszcz taka jest prawda..

2. 20 kg to za***ista nadwaga.. weź sie za robote > działy dieta, odpowiedni trening.. > suplementacja ..

tłuszcz spala sie rownomiernie wiec nie ma takiej opcji zebys wyszczuplila rece (czytaj usunęła z nich tłuszcz).. musisz zredukować całe ciało..
(nie wiem czy wiesz ale przy prowadzeniu diety najłatwiej można zauważyć efekty na dłoniach rekach.. - one chudną jako pierwsze (gdzieś to wyczytałem)) wiec ostre cwiczenia.. mysle ze trenowanie bicepsu i UWAGA, tricepsu.. (bo podejrzewam ze z tej strony zwisa Ci FAT..) bedzie tutaj piorytetem..

powodzenia..
Dibo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12
Fu dzięki za okazane mi zainteresowanie. Podoba mi sie to co piszesz - wiec jesli moge liczyc na jakas pomoc z Twojej strony bede Ci bardzo wdzięczna. Wszystkim innym tez dziekuje za dobre rady - wszystkie sa cenne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to mozliwe??

Następny temat

Jaki trening dla dziewczyny??

WHEY premium