SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ja - plecy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Gochan - nie ma chyba problemu, daj sam korpus bez twarzy. Pozdrawiam.

"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
Gochan: jestem pod wrażeniem

Boogie:

Pozdrawiam

Kilop

Doradca w dziale Trening

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
boogie tez tak daje bo jest na cyklu

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Mawashi - wczoraj po naszej rozmowie, wychodząc z pracy poprosiłem kumpla od sprzętu żeby strzelił mi fotkę w pozycji, o której wspomniałem. Zaraz ją zapodam w innym poście.
P.S. Mój jak do tej pory jedyny cykl w życiu był z kreatyny + glukoza.

"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
no gdzie to foto boogie?
a co do treningu gochana- tylko wioslowanie i czasem podciaganie? tez bym tak chcial- nawet z koksem bez genetyki by tak nie rozwinal takim treningiem- ma talent i mozliwosci- nie da sie ukryc...

No pain-no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Spice - żeby było jasne -nic do Ciebe nie mam. Robisz swoją robotę i już. Ty masz taki pogląd, ja mam inny. Ale nie przeginajmy, jak można tutaj pisać takie bzdury?
Size - Gochan wygląda na tym zdjęciu imponująco. Nikt nie podważa jego talentu i możliwości (no może z wyjątkiem spice ).
P.S. Moje zdjęcie w drodze. No i Gochan - dawaj ten przód! Pozdrawiam.

"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co widzimy na zdjeciu to na pewno nie jest szczyt mozliwosci Gochana. Spice'owi zapewnie chodzilo o to, ze jest to szczyt mozliwosci jakie moze on osiagnac w tym wieku. Nie na codzien przeciez widzimy nastolatka ktory na sucho wyciska 170kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Tonny - chodzi o to, że większość osób zaczyna brać zanim osiągnie szczyt naturalnej wydolności (i w ten sposób np. pozbawiają się możliwości przekonania o tym). A spice zaczął walić jakieś głupoty wyrwane z kontekstu (jak to zwykle bywa przy temacie dopingu) Zresztą nieważne. Zaraz znowu ktoś napisze swoje genialne spostrzeżenie. Ten topic jest w końcu o świetnych plecach Gochana i nie potrzeba więcej. Forgive me Gochan. Pozdrawiam.

"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")

Zmieniony przez - boogie w dniu 2002-11-21 12:33:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Powtorze co napisalem: wspomaganie SAA pozwala przekroczyc bariere mozliwosci genetycznych - nie mowie tez, ze to co Gochan zaprezentowal na zdjeciu jest (lub raczej bylo) jego kresem naturlanych mozliwosci i nie mozna by tego bylo osiagnac naturalna droga. Sytuacja Gochana jest specyficzna - jest zawodnikiem i aby odnosic sukcesy w sporcie byl z gory skazany na "wspomaganie" we wczesnym okresie swojego zycia.

Mam tylko jedno pytanie do Ciebie boogie - dlaczego uwazasz, ze nie jestem godnym przeciwnikiem w dyskusji dla Ciebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Napisałeś co innego, niby trochę - a jednak. Bardzo ładnie odwróciłeś kotka ogonem (jak to zawsze bywa w dyskusjach o dopingu). I teraz właściwe nie mam już argumentów. Odbierz pocztę.( Kurcze, ciągle zaśmiecamy ten topic.)

"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fotki

Następny temat

Faddsfdf

WHEY premium