SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ja - plecy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Jak ja chciałbym mieć takie plecy, zresztą to nie są jedyne plecy Gochy ma przecież nas... mafię SFD!

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozaty; Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Ok zgodnie z życzeniem wypełniam profil.
Przy czym byłbym wdzięczny, gdyby ktoś pomógł mi umieścić to zdjęcie w profilu, bo odkąd nie ma FTP nie bardzo łapię jak mógłbym to zrobić
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
https://www.sfd.pl/1/images2002/20021119161409.jpg  wstaw ten adres w profilu, trzecia ikonka od dołu, chyba Ardes zdjęcia (URL) i zrobione

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozaty; Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
Kruszek, skad umiesz?

No pain-no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7126
Gochan Sog byku za tez potezne plecy!
Dawaj jakies inne fotki.

"Nawet najsilniejsi miewaja chwile slabosci"

"Nawet najsilniejsi miewaja chwile slabosci"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Hehehe uczyłem się od mistrza

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Dzięki Kruszek, mafia zawsze się wspiera
Dałbym Ci soga ale już dawałem. Mimo wszystko spróbuję jeszcze raz.
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja już też tobie dawałem sogi i w mafii i tutaj więc już ci żaden nie wskoczy z mojej strony ale walne ci sogacza w twoim dziale

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jol a mi sie te plecy nie podobaja sa wielkie ale nie widac w nich szczegolow sa jakbu plaskie ,fakt faktem wielkie nawet sa ale tez zatluszczone . Ja stawiam stanowczo na nie i ksztaltow tez niezbyt maja .
podniecac sie moglibyscie jakby na nich bylo widac trochu choinki a tu nic nie ma

SOBAŃSKI DAMIAN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Spoko zauważ jednak, że nie jestem kulturystą a zapaśnikiem i nie trzymam żadnej diety zaś na siłowni trenuję tylko okresowo no i mam 19 lat.
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fotki

Następny temat

Faddsfdf

WHEY premium