SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK obliczyc swoje zapotrzebowanie kaloryczne?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 680
Wiem ze jesli chce popracowac nad rzezba, spalaniem tluszczu musze pamietac o tym zeby wyeliminowac w swojej diecie weglowodany...czyli skupiam sie na bialkach i tluszczach. Tylko teraz jak obliczyc ile moge tego wszystkiego dziennie zjesc?
watpie zeby chcialo mi sie liczyc kazdy gram i kazdy jeden kcal w ciagu calego dnia...ale chcialbym chociaz obliczyc ile mniej wiecej bym tego potrzebowal. Prosze o sensowne i przydatne odpowiedzi...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 680
(dla czepialskich) z gory mowie ze przeczytalem tematy podwieszone...ale nie bardzo orientuje sie w tych wszystkich skrotach i obliczeniach... jakby sie dalo cos prostszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4392
Nie musisz eliminowac wegli na redukcji to raz, a dwa - przyblizone zapotrzebowanie mozesz obliczyc kalkulatorem (uzyj wyszukiwarki)
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
przeciez w podwieszonych wszystko jest dokladnie opisane...

waga*24*aktywnosc fizyczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 680
no wlasnie a jak obliczyc aktywnosc fizyczna? eh roznie to jest w rozne dni...raz sie cwiczy wiecej a raz w ogole. Skad mam wiedziec ile spalam kcali na minute.
i Czemu razy 24? to ja juz sam nic nie wiem...jedni mowia ze jak chce sie spalic kg to nie mozna jesc wegli a teraz slysze co innego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
podaj chłopie wagę wzrost i wiek
albo uśrednij z kilku wyników które Ci wyszły

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Jak chcesz schudnąć to musisz być na ujemnym bilansie kalorycznym. A węglowodany możesz jeść ale musisz troszkę ograniczyć. A to, że w jeden dzień ćwiczysz a w drugi nie, niczego nie zmienia organizm potrzebuje też energię żeby się zregenerować. Aktywność fizyczna w przedziałach 1.5 - 2.0 tak nawiasem trudno jest trafić w prawidłowe zapotrzebowanie musisz obserwować.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 680
Boston - sog

wpisalem
wzrost - 170
waga - 65
wiek - 16 i wyjdzie 2910 kcal?
na ujemnym bilansie to moze byc ok. 2400kcal?
jakbyscie napisali jeszcze ile ma u mnie wynosic bialko, ww i tluszcze bylbym wdzieczny...
Konkretnie to chodzi mi o to zeby bardziej wyrzezbic miesnie...
______________
a co zrobic jesli chce sie przybrac wiecej na masie (czysty miesien) i zeby spalic ewentualny tluszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 275 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5029
Na poczatku nie musisz ucinac od razu 400kcal. Zacznij od odjecia ~10% zatrzebowania. Zobaczysz jak zareagujesz. Jesli beda efekty w okolicach .5-1kg/tydzien - to trzymaj. Jesli nie odejmij jeszcze ~100kcal. Zdrowe tempo to podstawa, a uciecie zbyt duzej ilosci kalorii przy sporym wysilku czasem moze nawet zwolnic nieco metabolizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 680
Wielkie dzieki, naprawde bardzo mi pomogliscie.
Wyliczylem ze
bialko - 117g 1,8g/kg masy ciala
ww - 260g [?] 4g/kg
tluszczy nie obliczylem...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na rzezbe

Następny temat

co daje białko przed i po trenigu?

WHEY premium