SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile wyciskacie/wyciskaliście mając 15 lat?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10187

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Gagnsta...ale Ci zazdrosc dupsko sciska.

Cwicze czasami z Animalem i k***a widze ile bierze w MC SQ WL
a ze ma chłopak gena do sportu to juz inna kwestia wiec w dupie byles g**** widziales

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6481
to u mnie na wsi jest taki kozak co jak miał 14lat brał na klatę 85kg (ale nic przedtem nie ćwiczył,normalnie podszedł i wziął, jak się go zobaczy to od razu widać, że ma dobrego gena)

Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony.(Mike Tyson)

Płacz na treningu, śmiej się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
ja mam 14 lat i 77 kg biore wiec pozwolilem sobie zaglosowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30880
Luk_aszz i Helssing hormony wam szaleja co to jakis bunt nastolatków przeciwko mnie ,a co wyrażanie opinie w naszym kraju to przestępstwo?? Sory,są różnie ludzie,rózne predyspozycje,ale sami przyznacie ze na tym forum to se mozna bajki pisac,jest duzo takich bajkopisarzy.Hellsing szczel se pepsi i dwa razy sie zastanów zanim wyrazisz swoją opine.Ja nic nie pisze gdzie byłem i co widziałem bo co Ci do tego.Co Ts se trenujesz 3 miechy i kozaczysz hehhe własnie jak twój kolega cos wspomniał o żal.pl twoja wypowiedz nadała by sie idealnie jako nagłówek do wyzej wymienionej strony www .Niechce kozaczyc bo juz mi sie hormony uspokoiły,ten czas mam za Sobą, ale jezeli chodzi o trening na siłowni to mam dużo wieksze doswiadczenie w tej dziedzinie niz ty Hellsing i twój kolega z 31-centymetrowym bicepsem(Luk_aszz).
Zazdroscic nie mam nikomu co bo sam wszystko osiągnąłem ciężką praca.Poprostu smiac mi sie chce z wypwiedzi niektórych 15-letnich strongamnów.Jak ktoś ladnie zaznaczył na trzeciej stronie same pudziany albo d****e.Zreszta mniejsza z tym nie ma co debatowac z mądrymi nastolatkami bo i tak Cie przegadają hehhehe



Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2008-11-11 17:46:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
15 lat? to chyba 2-3 gimnazjum jest?(jak licze gdzi eteraz jestem i ile mam lat to tak mi wychodzi)
wtedy rekord to było 100-pamiętam jak dziś, jedynka z przodu pojawiła się w ostatnim dniu 2005 roku
potem 110 poszło(troche nad tym pracowałem) ale rocznikowo już miałem 16
fajnie jakby dalej siła szła mi jak w pierwszych dwóch latach treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2069
97,5kg obecnie wyciskam 15 ,5roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Gangsta to chyba tobie hormony szaleją.
Wystarczy poczytać dziennik animala i pooglądać filmiki.
Chodź musze się z tobą zgodzić, że większość podanych tutaj wyników to jakieś S-F.

pozdro bro

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30880
Hehe na tym forum kazdy chciałby zeby wypowiadano sie o nim w samych superlatywach,kazdy poprzez swoją wymyslona we własnej psychice bajeczce próbuje stac lepszym niz jest.Czemu sie dziwic kto chce byc gorszy na forum kazdy moze poczuc sie wyjątkowy.Z jednej strony są osoby które na serio maja duze predyspozycje do tego sportu,ale zdecydowana więkoszosc to tylko prosci niedowartościowani ludzie.Mozna zrobic temat ile dzwigacie majac 12 lat i wtedy znajda sie osoby co dzwigaja na klate po 100 kg. Same pudziany sa w naszym kraju jak juz w wieku 15 lat tyle dzwigac,panie swiec,własnie dzieki taki ludziom swiat staje sie zabawniejszy.Byc moze i sa takie wyjątki cudowne dzieci jak chocby Animal,ale to rzadkość.Dzienniki mam se poczytac,filmiki poglądac to są dowody oka.Dasz se reke uciąc ze dzwignąłby tyle przy Tobie?? Jak tak to jestes naiwny.Byc moze ma gen do tego sportu sa dowody,ale reki uciąc bym se nie dał ze tyle dziwgnie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6452
ja w wieku 15 lat rwałem 65 kg moja waga to 57 kg (1 raz na siłowni) i lans przed starszymi laskami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6300
ano z 80 bylo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamany nos?

Następny temat

Koksiara <rotfl>

WHEY premium