SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile przetaczaliscie po klacie ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
PAMIĘTAM JAK PRÓBOWALEM WYCISNĄC 100 KG W WIEKU 16 TU LAT!CHCIAŁEM SZYBKO OPUSCIC SZTANGE NA KLATE I JAK SIE ******LNĄLEM TO ****A CAŁY MOSTEK MNIE BOLAŁ PRZEZ TYDZIEN!ALE JAKIES PARE GODZ PÓZNIEJ W****ILEM SIE I POLECIAŁEM NA SIŁKE I WY***AŁEM TE ZASRANE 100KG

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
w wieku 16 lat podnosiłem swoja wage czyli 80kg , pocwiczyłem na sucho i teraz .. 150 waga 100kg

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tydzień temu 85 kg, strasznie mnie brzuch bolał po tym.

Zmieniony przez - kloper w dniu 2004-08-07 19:36:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 723 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14997
a ja sam nie wyciskam duzych ciezarów bo to grozi śmiercią

jjj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
wczoraj na silce w Krynicy, nie bylo zaznaczonego ciezaru wiec zalozylem wzystko , sztanga waska, wszystko zardzewiale, podnosze a tu lipa, sztange troche unioslem i nic, bylo chyba cos kolo 140 , boli mnie jeszcze troche mostek , nie dodalem ze nikogo nie bylo na silce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
a co spadło Ci na klate to????

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
mnie tylko raz i to całkiem niedawno, 60 kg głupie 60 kg fajne sie pozniej ma ślady od sztangi na ciele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7029
Na samym początku 50kg toczyłem i nic nie bolało

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
yarekkboy, nie, nie spadlo, ale wzialem sobie to, do tego byl*****owy gryf, widelki od lawki zaraz przy glowie, opuscilem sztange powoli, chce wyciskac i lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
moi kumple blizniacy mieli kiedys sytuacje. Jeden jush zaczał cwiczyc a drugi sie przebierac.Ten pierwszy wział za duzy ciezar i go przygniotło, zaczał mówic zeby mu brachol pomógł a ten powiedział "poczekaj chwile bo spodnie zakładam" tamten zmeczony strasznie ledwo co oddycha a braciszek sobie na luzie spodnie zdejmuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenie Stulecia ! "Na Majkela"

Następny temat

Ile kto wyciska

WHEY premium