SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile dni zbierać Testosteron przed walką

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 156
Mianowicie chodzi mi o wytrysk.
Będę walczył za około 2 tygodnie na mistrzostwach europy i do dnia dzisiejszego wytrzymałem około 2 tygodnie bez spuszczania z kity.
Pytanie brzmi ile dni przed walka powinienem zaprzestać wytryskow by wejść z najlepsza ilością tego testosteronu.
Mam 16 lat.
z góry dziekuje za pomoc

;);)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45896
Wach podobno nie "spuszczał z kity" 2 czy 3 miesiące przed walką z Kliczko.Także możesz już zaprzestań tego ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
jakbyś nie używał tak często internetu, nie miał byś takich problemów :D

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
Zwal sobie kite bo chyba jednak za długo nie waliłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
najman twierdził ,że 3 miechy nie ruchał przed walką pudzianem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234774
i wszyscy widzieli jak mu to wyszło hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Ogladalem kiedys w jakims programie gdzie sprawdzali czy dymanko ma wplyw na wynik walki, w sensie robili badania wydolnosciowe, i wyszlo ze z czy bez to bez roznicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale tu chyba nie w wydolności rzecz (a może się mylę??), tylko min. w agresji. człowiek po sexie staje się znużony, bierny, a to nie sprzyja rywalizacji i wygrywaniu. moja rada jest taka : obserwuj swój organizm . ja na pewno bym tego nie robił w dzień zawodów i powiedzmy dzień wcześniej . ale 2 tygodnie czy wręcz miesiące?? sam nie wiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
2 tygodnie to mysle ze dalej powinienes sie juz wstrzymac do konca :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Ale my jelopy jestesmy, facet ma 16 lat, wiec tak czy tak testosteron jest podwyzszony, i chocby "spuscil kite" to wiele mu to nie zmieni, bo poziom testosteronu, w wieku w ktorym ludzie na ogol startuja na mistrzostwach nie zmienia sie az tak bardzo zeby moglo to cos zmienic w walce, co najwyzej troche spadnie ale i tak zaraz powroci do poprzedniego poziomu. BTW, http://apps.who.int/classifications/icd10/browse/2010/en#/F98.8 na samym dole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
teścia w dupe i się nie bój

a tak na temat, przed zawodami uważam że tydzień przerwy starczy, max 2, więcej nie ma sensu :)

dobrze że nie mam zawodów póki co
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybka pomoc

Następny temat

Krav maga-ochraniacze i ubrania

WHEY premium