SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ide oodać krew. Co będzie??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
Jutro wybieram się oddać krew. Powiedzcie jak to wpłynie na formę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
ja mialem isc w srode, ale podobno jest sie oslabionym caly dzien, wiec nie poszedlem, trening wazniejszy niz oddanie krwi

no ale jak masz dzien nietreingowy to spoko mozesz isc

Zmieniony przez - techno_boy w dniu 2007-11-16 14:15:03

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
LOL nic Ci nie bedzie, chyba nie spuszcza Ci 2 litry tylko pare ml. Po wszystkim zjedz sobie czekolade i bedzie git. Zadnym osłabionym nie bedziesz ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
no u mnie mieli spuszczac po 450 ml, i ostrzegano przed tym, ze bedzie sie oslabionym potem

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
facet - 450ml
kobieta - 400ml

oslabiony... bylem swiadkiem jak najwieksze kafary na widok krwi mdleli, ale do rzeczy, nie utna ci reki wiec trening bedziesz mogl zrobic aczkolwiek lepiej zjesc czekolade (daja 6-7sztuk) czy jak masz diete troche wieksze posilki i po prostu isc wczesniej spac, nie zregeneruje sie jednej nocy ale na drugi dzien nie bedziesz odczowal skutkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
Ja chodzę regularnie...

Rano oddaję, potem szedłem do pracy (fizyczna) 8h i na nastepny dzień trening Rano, i nic mi nie było.

A to że ktoś mdleje na widok krwi to raczej słabość psychiczna niż fizyczna.

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
A czy wiecie coś nt tego ze jak się odda jeden raz to później trzeba systematycznie oddawać?

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13827
jedz do niemiec,tam dostaniesz hajs!

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
mama mi opowiadała że moj tata kiedys oddawał krew...a jak wiadomo jak się zacznie oddawać to powinno się to robic regularnie..on oddał raz i miał jakiś czas bardzo duże cisnienie...Niechcę abyście to wzieli do siebie ponieważ dużo ludzi czeka na krew i szkoda by było jakby ktoś niedostał na czas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
nie trzeba, nie ma takiej reguły, nie czujesz nic typu "rozwala mnie jak nie oddam 450 ml krwi to mi łapę rozwali" czy tym podobne, chodzisz co 2 meisiące i jest ok

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc pilne !

Następny temat

tapety

WHEY premium