SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II Konkurs Kelton - Ławka, na której odważyłeś się ćwiczyć.

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20782

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14192
teraz czekamy na Keltona,co oni na to
jesli nadal 100kg to jestem teraz wyeliminowany
(siła cenniejsza niż wszystko)

ze swej porażki uczyń zwycięstwo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
no cóż, konkurs poza moim zasięgiem, szkoda. Nawet jeśli miałbym możliwść wciśnięcia 100 na ławce na której ćwicze, to i tak nie mam możliwości próby wyciśnięcia na innej. Życze powodzenia.

pzdr,
mike

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14192
nie łam sie obniza
inaczej chłopaki sie obraza

ze swej porażki uczyń zwycięstwo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 278
Nie obniżajcie progu. Jeśli to zrobicie liczba zgłoszeń mocno się zwiększy i dużo osób, które prawie w ogóle nie cwiczy ma szanse wygrac (i potem nie używac), zamiast tego będą od razu sprzedawac i kupowac tani szmelc. Nie wierze, że ktoś, kto cwiczy kilka lat nie będzie w stanie wycisnąc 100kg, a tylko takiej osobie taka ławeczka będzie służyc przez wiele lat i pokoleń^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Nick0n Wpadnij w dziennik treningowy to sie przekonasz, ze taka osoba moze ćwiczyć;)

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20982
Masz napisane w regulaminie:
,, (...) fotkę tej ławki oraz 30 sekundowy filmik na którym wyciskasz 100 kilo na innym, mocnym sprzęcie''

Więc jeśli ktoś ma ,, mocniejszy sprzęt'' to chyba oznacza że ktoś trenuje Sam niedawno kupiłem od kolegi z naszego forum ławeczkę... I dopiero zaczynam swoją przygodę z siłownią... Więc wypchnięcie 100 kg jest daleko przede mną... Pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13714
No 100 kg to nieźle... To byłby mój rekord bo narazie jest 97 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1953
Cholera konkurs o 3 miesiące za późno bo dokładnie wtedy "złożyła" się moja pierwsza ławka made in china z hipermarketu za 149zł . Jaki to był badziew uwierzy tylko ten co ze mną na niej ćwiczył Kupiłem ją 5 lat temu jak miałem 18 lat (jak ona przeżyła prawie 5 lat? ) Pamiętam, że na pierwszy ogień w kąt poszły śmieci do wykonywania rozpiętek (sic!) i coś co miało przypominać przyrząd do ćwiczenia nóg.

Na ławce wyciskałem już ponad 100kg ale jak teraz sobie o tym myślę to wiem, że autentycznie ryzykowałem życiem Mimo wszystko szkoda, że "ławka" już w niebie made in china bo miałem do niej sentyment, na niej zaczynałem swoje treningi. To był hardcore... ehhhh. Na bank by pozamiatała w tym konkursie

Kropla skałę drąży

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
To tak, stara lawka jest w czesciach, musialbym ja pospawac ( o ile znajde wszystkie jej czesci) i dopiero cos wyslac
na nowej 100kg bez zadnego problemu, w konkursie na pewno wezme udzial

100kg na lawie to nie jest duzo, obnizyc cos mozna, ale czy jest sens nie wiem. Niech kelton zdecyduje, jak dla mnie moze byc nawet i wiecej do wycisniecia

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie do Kelton'a

Następny temat

sztanga

WHEY premium