SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS Testy :Gold Test + Iron Tadd wg jsdolan5

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Wszyscy dostaliście te suple ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
_Szajba_
Nigdy nie byłem na siłowni, a jeśli się tam pukają, to pewnie nigdy nie będę. Preferuję pukanie w domu


Ja tam w plenerze tez lubię "popukać"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
37 dzień testu suplementów firmy IHS Gold Test+Iron Tadd - bez zmian, dalej jestem na fali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
40 dzień testu suplementów firmy IHS Gold Test+Iron Tadd -
Podsumowanie według kryteriów Mastiego ;

1.energia życiowa(libido,energia w ciągu dnia,w pracy,w domu) - 2 - BZ

2.jakość spania - 1,5 - BZ

3.łatwość wstawania ze snu - 1 - zdecydowana poprawa mam nadzieje że będzie jeszcze lepiej

4.nastawienie do treningu - 2 - BZ

5.regeneracja - 1,5 - BZ
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
44 dzień testu suplementów firmy IHS Gold Test+Iron Tadd - - już tak się przyzwyczaiłem do dobrego samopoczucia że wydaje mi się ze tak było zawsze .
Jestem pełen werwy chęci do treningu i na pewno predzej wracam do sił niz kiedyś. Oprócz tego gdy na około wszyscy chorują mnie sie nic nie tyka . Będzie plama jak się rozchoruję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
jsdolan aby się rozchorować po takich ilościach glutationu jakie zapodałeś w Iron Dadd to musiałbyś na bosaka po śniegu chodzić .........nawet po skończeniu tej kuracji co najmniej miesiąc nie powinna cię żadna choroba typu katar, kaszel..... chwycić........... przetestowalismy to
1

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
marek.c
jsdolan aby się rozchorować po takich ilościach glutationu jakie zapodałeś w Iron Dadd to musiałbyś na bosaka po śniegu chodzić .........nawet po skończeniu tej kuracji co najmniej miesiąc nie powinna cię żadna choroba typu katar, kaszel..... chwycić........... przetestowalismy to


No tak z 30 lat temu to i na boso po śniegu biegałem .
Tymczasem to już 49 dzień testu suplementów firmy IHS Gold Test+Iron Tadd - nadal jestem na fali , ale stałem się bardziej bojowy i zaczepliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może testosteron Ci skoczył jak masz nadpobudliwość?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
jezoo
Może testosteron Ci skoczył jak masz nadpobudliwość?

No coś chyba w tym jest ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Jakoś nie widać tej zaczepliwości
Bojowość to i owszem - bez niej nie ma sukcesu w tym sporcie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA-która ma najmniej wypełniaczy?

Następny temat

IHS Testy :Gold Test + Iron Tadd wg drazekm

WHEY premium