SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS Testy :Gold Test + Iron Tadd wg jsdolan5

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130940
Lecytyna to chyba na oczy?
Ale mi polecał bardziej skuteczne lekarstwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Lecytynę na pamięć polecałem, o ile dobrze pamiętam
A to lepsze lekarstwo polecałem sobie, ewentualnie nam obu
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Trzynasty dzień testu suplementów firmy IHS Gold Test+Iron Tadd mimo trzynastki samopoczucie dalej na plus. Energia do pracy i do treningu nadal wysoka, śpię jak suseł i właściwie niezależnie czy śpię 5 czy 8 godzin czuję się wyspany. Gorzej ze wstawaniem, nadal robię to niechętnie, chyba mam za wygodne łóżko .
Dzisiaj wypiłem przed treningówkę IRON PUMP ( oczywiście najpierw lecytyna, potem węgle i dopiero przed treningówka ) wrażenia pozytywne. Pobudzenie na plus, pompa mięśniowa jest, może nie taka jakbym sie spodziewał ale ją czuć, oczywiście przy większej ilości powtórzeń czyli 10+. No i niestety mimo węgli czuje sie swędzenie po beta alaninie znaczy czuje sie ale nie jest to na tyle uciążliwe żeby przeszkadzało w treningu. Zresztą mija chyba po 15 minutach. Podsumowując polecam, spełnia swoja rolę .
Po treningu 3 kapsy IRON GOLD TEST i białeczko, dzisiaj zmiksowane z mlekiem ( prosto od krowy ) i z bananem. To moja kolacja





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Czternasty dzień testu suplementów firmy IHS Gold Test+Iron Tadd samopoczucie nadal dobre . Dwa tygodnie to przydalo by się jakieś podsumowanie, ale to jutro po pracy i treningu . Przy okazji jedna rzecz na temat wczorajszej przedtreningówki IRON PUMP. Nie polecam brać wieczorem, don 2:00 nie mogłem zasnąć a rano o 5:00 wstawałem do pracy . Ciężko było :'-(. Teraz 3 kapsy IRON GOLD TEST i spać, bo rano do pracy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
To nie wiedziales o tym ze przedtreningowki tak dzialaja,ja najpozniej pilem o 13.30 a kawe pije o 12 w poludnie a spac mi sie niechce do polnocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Przy takim systemie pracy regeneracja nie występuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
drazekm
To nie wiedziales o tym ze przedtreningowki tak dzialaja,ja najpozniej pilem o 13.30 a kawe pije o 12 w poludnie a spac mi sie niechce do polnocy.


No jakby to powiedzieć, nie wszystkie przedtreningówki tak na mnie działają. Jak do tej pory miałem takie dwie. Trening wieczorem po pracy zaczynam około
19 - 20 i nawet jak używam przed nim przedtreningówki to zasypiam najpóźniej około 23 - 23:30, wyjątkiem są jak pisałem 2 przed treningówki IRON PUMP i ta którą dostałem od moich dziewczyn i na bieżąco używam ( nie bede przytaczał nazwy ). Kawę piję często o 18:00 i spokojnie zasypiam nawet o 22:00. Wydaje mi sie ze w naszym przypadku ( Ty też pracujesz na nocki ) ma jeszcze wpływ własnie system pracy dzień noc i tak jak Kerad napisał trudno się nam tak do końca zregenerować i dlatego tez te przedtreningówki różnie działają.
Dzisiaj już Czternasty dzień testu suplementów firmy IHS Gold Test+Iron Tadd nastrój i samopoczucie nadal bardzo dobre

Ocena w skali od 1 do 3 według Mastiego

1.energia życiowa(libido,energia w ciągu dnia,w pracy,w domu) - 2

2.jakość spania - 1,5 - mimo tego że często śpię około 5 godzin to nie czuję się w ciągu dnia zmęczony czy niewyspany

3.łatwość wstawania ze snu - 0,5 - no ze wstawaniem miałem zawsze problem, lubię moje łóżeczko

4.nastawienie do treningu - 2 - wróciło to czego dawno nie miałem czekam z niecierpliwością na trening

5.regeneracja - 1,5 - zmęczenie szybko mija czy to po treningu czy tez to po pracy fizycznej jak i umysłowej

Oprócz tego stałem sie spokojniejszy i mniej drażliwy, sprawy które jeszcze miesiąc temu by mnie zdenerwowały teraz nie robią na mnie większego wrażenia przechodzę nad nimi do porządku dziennego. Nie wiem czy to działanie suplementów IHS czy też coś innego, ale na chwilę obecna tak mam


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2017-11-02 23:19:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jak tak dalej pojdzie to do konca testu zabraknie Ci skali w punkacji na +,no chyba ze zmieni sie w odwrotnym kierunku skoro juz stawy daja znac,oby nie.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-11-03 06:56:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130940
Mam tylko Anabokic Dream i dzisiaj spałem dużo lepiej niż zwykle. A po kreatynach nabicie mięśni duże cały czas .
Reaguję jednak impulsywniej niż wcześniej - może to synergia z tabletkami na tarczycę tak działa (albo też pogoda się dołącza).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
wtrącę sie w temat przedtreningówek :Iron Pump ma tylko 100.mg kofeiny to taka mała ilość że powstała z niej noradrenalina wypali się całkowicie na treningu ( Inaczej ma sie temat w Show Time tam stymulantów jest na tyle duzo ze po niej moga być kłopoty z zasypianiem ). raczej myślę ze jsdolan po prostu samym mocnym treningiem tak sie nakręcił że kora nadnerczy wyrzuciła mu mega ilość noradrenaliny i dlatego nie mógł spać ( względnie miał jakieś inne sprawy na głowie o których myślał wieczorem i to go nakręciło ?)( względnie zaburzenie cyklu noc - dzien bo jak sam pisze pracuje czesto w nocy )


Zmieniony przez - marek.c w dniu 2017-11-03 08:22:56

IHS TEAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA-która ma najmniej wypełniaczy?

Następny temat

IHS Testy :Gold Test + Iron Tadd wg drazekm

WHEY premium