SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS Testy :Gold Test + Iron Tadd wg jsdolan5

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30392 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728802
To może byc po przedtreningówkach-ja kiedyś strasznie się na treningu wszystkim wnerwiałem a szczgólnie pukaniem przy mc.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131143
masti
To może byc po przedtreningówkach-ja kiedyś strasznie się na treningu wszystkim wnerwiałem a szczgólnie pukaniem przy mc.:)
Gdybym to widział to też bym się wnerwiał! - i to bez przedtreningówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
masti
To może byc po przedtreningówkach-ja kiedyś strasznie się na treningu wszystkim wnerwiałem a szczgólnie pukaniem przy mc.:)


Przed treningówka i kawa w pracy . Przede wszystkim nie lubię kretynów i ignorantów którzy się wypowiadają autorytatywnie w sprawach o których nie maja zielonego pojęcia i takich tępię. A ze do emerytury dużo nie zostało i jakis autorytet w pracy mam to czasami sobię mogę na coś takiego pozwolić . Też nie lubię przesadnego pukania, stukania i stękania na siłowni dlatego ćwiczę w domu, przynajmniej nikomu nie przeszkadzam .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
siłownia to nie czytelnia. wg mnie mozna stukać ciężarami, głośno oddychać a nawet krzyczeć przy max ciężarach
1

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131143
marek.c
siłownia to nie czytelnia. wg mnie mozna stukać ciężarami, głośno oddychać a nawet krzyczeć przy max ciężarach
Ale masti pisał "o pukaniu" a jeśli dodać do tego krzyczenie to ja temu przeciwny gdyż rozpraszałoby to moją koncentrację na swoim treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
ojan
marek.c
siłownia to nie czytelnia. wg mnie mozna stukać ciężarami, głośno oddychać a nawet krzyczeć przy max ciężarach
Ale masti pisał "o pukaniu" a jeśli dodać do tego krzyczenie to ja temu przeciwny gdyż rozpraszałoby to moją koncentrację na swoim treningu


No mnie najbardziej rozpraszają osobniki trenujące płci przeciwnej . Ale jeżeli ktoś się nadziera ciągnąc 50 kg w MC to jest to wnerwiające.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131143
"pukanie" nie jedno ma imię
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12203 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627719
Głośne oddychanie ok, ale głośne "Kur...." przy każdym z 10 rozpiętków w każdej serii - Nie umiem się skupić podobnie jak Pan Jan. I wkurzają mnie pogawędki o tym jak jakaś grupa "kibiców" dała "w pieprz" innym.. Budzi sie we mnie Pani nauczycielka i mam ochotę zwrócic uwagę. Przeszkadzają mi takie ilości wulgaryzmów tak głosno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nigdy nie byłem na siłowni, a jeśli się tam pukają, to pewnie nigdy nie będę. Preferuję pukanie w domu

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
Nigdy nie byłem na siłowni, a jeśli się tam pukają, to pewnie nigdy nie będę. Preferuję pukanie w domu

Ja tam w domu nie pukam. Od razu wchodzę
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA-która ma najmniej wypełniaczy?

Następny temat

IHS Testy :Gold Test + Iron Tadd wg drazekm

WHEY premium