SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IGM

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 26987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 913 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24314
Noo dlatego mowie ze cos mi sie zdaje ;)

Cwicz dalej nie przerywaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 2 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3061
zaj**i*te nogi:) jak masz trening na ta grupe?

~~życie jest życiem~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Thats dopiero zaczynam :)

Do zaj**istości jeszcze dużo brakuje ale dzięki 10 serii przysiadów z 4 pauzami (na górze, w połowie drogi w dół, na dole, w połowie drogi do góry i powtórz) jeśli chodzi o czwórki a dwójki ćwicze przy plecach, 10 serii martwego + uginanie nóg 3 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19188
Bardzo dobrze, widać że się przyłożyłeś przez ostatni rok! SOG i powodzenia w dalszym treningu! Wrzuć jakieś foty jak będziesz po redukcji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Podtyrałbym barki bo odstaja szczegolnie widac dysproporcje miedzy prawym a lewym , 2 glowe uda tez by sie przydalo troche poprawic , Jest dobrze

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6013
Super sylweta . Tyraj szerokosc plecow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
dopiero zobaczyłem twój temat.

Szerokości brakuje ale wiem, że zdajesz sobie z tego sprawę.
Zdjęcia nie oddają do końca formy (jak to zawsze bywa). IGM ma niski bf co w realu robi wrażenie. Nogi i całe łapy ma bardzo dobrze rozwinięte.

Dobrze jest, trzeba się ustawić na kolejny morderczy trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zmiana widoczna bardzo, jest ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 lata treningu . Zobaczcie co udało mi się osiągnąć.

Następny temat

Przemiana w okolo 12 miesiecy

WHEY premium