SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IGM

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 26984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
A w dni bez treningu ? Wiem, że jestem wścibski, ale cennych informacji nigdy za wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Jak jeszcze coś mi przyjdzie do głowy będę pytać dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Początkowo rekomp, później redukcja zakończona (łącznie 12 tygodni)!
Waga z 98 na 92, pas z 91 na 81 i reszta wymiarów minimalnie w dół.

Zapraszam do podsumowaniu testu Iron Horse Series







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
No no pozytywnie. Trochę lepsze światło po prawej, ale i tak widać kawał roboty! Teraz masa? Ponownie na motywem przewodnim będą tłuszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Dzięki :) wykorzystam to, że mam bardziej nakręcony metabolizm, większą wrażliwość na insulinę i podbije trochę węgli ale tak czy inaczej tłuszcze dalej wysoko. W tym tygodniu zamierzam założyć dziennik i tam będzie już wszystko rozpisane.

Zmieniony przez - IGM w dniu 2013-07-28 22:05:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4007
Ładnie pas poleciał w dół, fajnie że reszta wymiarów prawie jak przed, chyba dobrze sir zabezpieczales, ja po jednej sobocie melanzowania czuje jak słabnew oczach ale wakacje to trzeba jeszcze ten miesiąc pokorzystac :D a właśnie powiedz w czasie redukcji były też jakieś imprezy/alko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Dwa razy w przeciągu tych 12 tygodni ale 'melanż' ograniczał się jedynie do picia małych ilości alko a nie podjadania więc forma w żadnym stopniu nie ucierpiała. Mogę nawet napisać, że wyglądała lepiej następnego dnia bo mała ilość alko (głównie wino wytrawne) odwadniała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 lata treningu . Zobaczcie co udało mi się osiągnąć.

Następny temat

Przemiana w okolo 12 miesiecy

WHEY premium