SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hyperlean fx7 nie działa...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3069
Witam! Od zawsze miałem tak że nigdy nie odczuwałem działania żadnego suplementu, więc nawet nie brałem się za jakieś słabsze spalacze i od razu kupiłem coś mocnego. Po raz pierwszy chciałem poczuć że coś działa... Naczytałem się o Hyperleanie i go kupiłem. Jest to to mój pierwszy spalacz (wcześniej kofa + yohimbina). Dzisiaj wziąłem pierwszą tabletkę no i po 20min od wzięcia mógłbym się położyć i przespać, potliwość trochę większa niż zwykle ale było 28*C, więc nie wiem czy to spalacz czy pogoda. Może ze mną coś jest nie tak ? Proszę o jakąś pomoc, może badania żołądka/wątroby zrobić ? Dałem za to 150zł a kawa z 3 czubatych lepiej mnie "klepie" ...

Ps. Może po prostu musi się "wkręcić" i po 2-3 tabletkach zacznie jakoś pobudzać/działać ?

Ps. 2 Czy problemy z hormonami mają wpływa na potliwość ?

Zmieniony przez - Basiak w dniu 2013-05-09 21:23:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
to że nie pobudza nie oznacza że nie działa
samo "rycie czachy" nie jest wyznacznikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
JW pobudzenie to tylko jeden element , przy spalaczach wcale nie najważniejszy
I nie szalej z dawkami po 3 tabletki lepiej bo to już ćpanie a nie suplementacja , dawaj 2x1kaps i styka

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3069
Nie mam zamiaru brać tego w nie wiadomo jakich ilościach i mam zamiar brać go wyłącznie przed treningiem aerobowym po to aby mieć więcej siły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160454 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234448
poza tym masz 17 lat a lapiesz sie za takie zabawki... pozniej sa tego typu tematy, ze cos nie dziala, brak doswiadczenia z suplami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
jak nie wyj**ka i z 1,3 w skladzie to powinno klepac,
dorzuc z kapsa (200mg) kofeinki i sprawdz w mixie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

yohimbe i coffeina

Następny temat

Czy warto kupić ten spalacz

WHEY premium