SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hyperlean-fx allegro

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 93
Witam zakupiłem spalacz tłuszczu hyperlean-fx link usuniety przez moderatora okazało się, że jest to wersja diet labs. Czy ta wersja spalacza posiada oznaczenia producenta na tabletkach tak jak w opisie. Bo przyszły mi te tabletki i takowych oznaczeń nie posiadają. Poza tym widziałem w komentarzu pozytywnym u tego użytkownika, że ktoś napisał "Kontakt ze sprzedawcą wzorowy,tak jak czas realizacji.Jedyny mankament to że nie jest to firma Nova,tylko Innovative Diet Labs HyperLean FX7 bez logo na kapsułkach." czy to prawda, że te kapsułki nie posiadają loga??? Prosze o odpowiedź jeśli jest to w złym dziale to przepraszam, ale to mój pierwszy post tutaj i dotyczy odchudzania.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-05-22 10:40:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Raz betoniarke ustawi tak, a raz tak i już będzie inaczej ...

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2014-06-10 10:25:29

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
bez linkow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 985
Nie wiem co kupiłeś, bo link skasowany, ale oryginalny hyperlean fx7 jest tylko firmy nova i na kazdej tabletce ma napis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
autorze wrzuc foto swojego produktu i foto kapsow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 93
nie ma po co wrzucać zdjęć. na google są zdjęcia hyperlean fx9 są to biało niebieskie kapsułki z logo producenta. Ja pytam o serie diet labs, która rzekomo nie ma loga a kapsułki są biało niebieskie. Czy to prawda tyle w temacie. Jeśli ktoś takie miał to będzie wiedział. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
chcesz pomocy to tez nam pomoz
my wiemy jak wyglada orginalny hyper a nie wiemy jak twoj. Wiec nikt z fusow ci prawdy nie powie. Daj foto puszki i kapsow


Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2014-05-23 17:01:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 93
Dobra temat zamknięty, dla tych którzy będą kiedyś kupować nową wersję hyperlean fx7 odpowiedź od producenta. (Jak pisałem jeśli ktoś miał wersję hyperlean fx7 a nie miał wersji hyperlean fx7 diet labs to po cholerę te zdjęcia). Tabletki są takie same nowa wersja bez loga stara z logiem. Pozdrawiam
Odpowiedź producenta.

This product is no longer a part of the line Innovative Bio Labs. Once there was a logo printed on the capsules with that company name but since it now belongs to Innovative Diet Labs there is no logo present.

Sales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
nie oplaca sie moim zdaniem kupowac nowego fx7 (bez gery itp.) bo to jest tak samo warte i do takiegosamego porównania jak np. stary Venom i te nowsze wersje.. wyrobili tylko sobie starymi produktami opinie dobrą, a teraz wydają 'spalacze' za wiekszą kase, które praktycznie w ogole nie działają, albo działają na poziomie spalaczy o polowe tanszych

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 141 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
Tak to jest jak się kupuje na alledrogo suple od prywatnych handlerzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Czytając dziś Twoje posty odnoszę zapewne słuszne wrażenie iż sam jesteś jednym z nich bądź prowadzisz jakiś sklep.

...i już chyba wiem który...

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2014-05-24 14:17:51

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84
wlasnie tez mam hyperleana fx7 z innovative i nie moge sie skontaktowac ze sprzedawca z all, szukam odpowiedzi na to pytanie dlaczego nie NOVA, bo i loga brak i firma nie NOVA BODY SCIENCE :(, aha noi wogole mnie nie rusza po 2-3 kps a to dziwne bo czytalem ze ludzie po "scianach chodzili" po 1 czy 2 kps
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie gainera

Następny temat

paptyd glutaminy szkodliwy?

WHEY premium