SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hubert/A.D. 2014

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 138069

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
konkret sylwetka trzeba przyznać!! :)

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Do niedzieli wypoczynek.
Wczoraj byłem na basenie - wszystko nie dzisiaj boli. Michy nie liczę, jem ile chcę. Od poniedziałku lekki trening i dużo aero, wraz z kolejnym tygodniem rozpoczynam prio na klatkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Barty trzeba przyznac ze masz na maksa doj**ane. sylwetka kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Hubert nie widzę u ciebie żadnych sosów nie polewasz sobie tego ryzu jakimś jogurtem?warzyw nie wrzucasz w rospiske ale pewnie też sporo i wciagasz jakie preferujesz a jakich odradzasz?

Pozdrawiam i mocy zyczę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Oliwa polewam, wystarczy mi to. Z warzyw teraz głównie mrożonki - szpinak, brokuł, rzadziej fasolka szparagowa czy kalafior. Prócz tego ogórki, pomidory, papryka, kapusta kiszona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak pisales szpinak troche smietany i czosnek i zayebisteeeeeeeeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
przetestuje dzis ten sos :) tez fajny patent jest zrobic sos tatarski i polac nim ryz w pojemniku, elegancko wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
Hubert

nie ma problemów z cera przy takiej ilości węgli i białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Są.

Wszystko mnie boli po piątkowym basenie - 40 x 25 m w ciągu godziny to żaden wyczyn, ale ważąc 100 kg zasapałem się już po pierwszych 4 długościach.
Najbardziej bolą mnie ścięgna przy nadgarstkach, dziwne.

Basen włączam na stałe. Nie ma opyerdalania się, pływam z ratowniczką WOPR i daje mi niezły wycisk. Ale jak wydolność wróci (uczę się na powrót oddychania w wodzie) to już jej tak łatwo to nie przyjdzie.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2013-01-27 19:13:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jaka ta ratowniczka? ()

Co do priorytetu na klatkę: zwiększasz częstotliwość czy objętość w skali 1 treningu?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan na mase!

Następny temat

spalenie tluszczu

WHEY premium