SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hubert/A.D. 2014

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 138006

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
eat-stop-eat, ponoć chwalone.
Słodki też mówił, no może nie o mini-redukcjach a po prostu o podkręceniu metabolizmu na masie przez 2-3tyg właśnie by lepiej asymilować te składniki odżywcze właśnie i nie łapać tyle tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Mnie też ciekawi mini redukcja

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Antek - chodziło mi o redukcję kalorii bo wiadomo, że redukcja fatu w ciągu 2-4 tyg jest nierealna.


niuski co tu rozwijać, wszystko zostało napisane. Ciągle podbijanie kcal prowadzi do nikąd. Dlatego warto robić takie przerywniki dla poprawy wrażliwości insulinowej. Po powrocie do dużej podaży ww gdy komórki mocno reagują na insulinę można pakować w siebie ogromne ilości jedzenia, które trafia łatwiej do mięśni niż do komórek tłuszczowych.
przekonałem się o tym na własnej skórze i więcej tego blrdu nie popelnię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
To jest wiadome, ale bardziej mnie zaciekawiła opcja nr 2, tj. "Jest jeszcze ciekawa opcja 16-24 godzinnego postu raz w tygodniu." Rozumiem, że chodzi tutaj o okres masowy, gdzie jeden dzień w tygodniu robimy 24h postu, będąc cały czas na wysokich kaloriach, co ma wspomóc jakoś metabolizm i absorpcję makro, będąc cały czas na surplusie kalorycznym.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tak, i tutaj również chodzi o insuline i wrażliwość na nią. Musi to być ciekawa opcja ale więcej napisze gdy ja przetestuję oczywiście podczas bieżącego okresu budowania masy.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2013-09-24 16:31:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Wtedy będziesz miał trening siłowy/cardio czy jak to będzie wyglądać?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raczej w dzien bez zarcia dnt, inaczej imo bezsens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
A jak takie coś u naturala waszym zdaniem by się sprawdzało?

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
jest multum dzienników z eat-stop-eat, właśnie naturali.
W google tylko wpisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3572
Micha niesamowita o.o. Swoją drogą, z chęcią zobaczyłbym obecne zdjęcia sylwetki. Nie mam zielonego pojęcia jak można aż tak metabolizm podkręcić.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan na mase!

Następny temat

spalenie tluszczu

WHEY premium