SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hej panienki w górę kiece, jestem juniorem, wszystkie was przelecę! [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97779

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to już jestem na głodzie a formy nie ma, musze podbić kcal i dopiero obciąć :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
j**ać obcinanie, na lato i tak nic z tego pewnie nie będzie. Zrób kalorie jak człowiek, bo 1600 lubię sobie wciągnąć na śniadanie Obcinaj od nowa jak dojdziesz do 3k
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja póki co 0 problemów. w miarę się najadam miską bo dużo wyngla zaj**ałem złożonego, jak jestem głodny to i tak pod ręką szmay nie mam - tak rozłożyłem by w szkole nic nie jeść. Żyję cały tydzień tym, że od kolejnego tyg mam więcej kcal w misce, więc nie ciągnie do podjadania jak wejdę na 3000kcal to dopiero zacznę cotygodniowe cheaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arnoldzdobywca
j**ać obcinanie, na lato i tak nic z tego pewnie nie będzie. Zrób kalorie jak człowiek, bo 1600 lubię sobie wciągnąć na śniadanie Obcinaj od nowa jak dojdziesz do 3k


Nie no, na reverse dojdę do kcal na utrzymanie wagi i zacznę obcinać. Jak forma będzie to dobrze, jak nie to nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
na tym samym chcę bazować. Na pewno na masie muszę odpuścić czitowanie, bo skończę szybciej niż zacząłem. Jak na razie fajnie z chęcią na słodycze radzą sobie napoje ze słodzikami i pasek gorzkiej czekolady dziennie-takie moje suple Razem z kaloriami chęć podjadania pewnie zniknie

aaa, no to kcal na 0 pewnie będzie koło 3k. Luzik przy redukowaniu przesada jest jak najbardziej niezdrowa

Zmieniony przez - arnoldzdobywca w dniu 2014-03-09 23:25:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
miałem już mieć tydzień redu. i mi nie wyszło, od jutra druga próba :D

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
wy tu mynka pańska a ja podbijam kcal. dobranoc. Jak widziałem moje 150g makaronu to już się japa cieszy - pełny kufel. A docelowo jest 200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
Jutro zrobię dziennik, pokaże moje (na razie słabo rozwiniete) ciałko :D

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
czekamy ja tymczasem zawijam spać!

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2014-03-09 23:33:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To i ja postaram się założyć dziennik. Pozdro do jutra
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego.

Następny temat

Treningi, dieta pomoc w początkach

WHEY premium