SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hej panienki w górę kiece, jestem juniorem, wszystkie was przelecę! [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98157

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
DreamEvil
najważniejsze to było to "bedzie sog" jakby to była jakaś twoja karta przetargowa. Po treningu siłowym robisz 1-2ćw na brzuch i tyle


no dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3944
raketfjulel
to ile minut rzetelnego treningu na brzuch? i ile razy w tyg go trenowac, 1x 2x 3x czy codziennie? bedzie sog

2x -3x w tygodniu wystarczy

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3944
CHłopaki... pomocy... brakuje mi 50g białka a nie mam ani twarogu a mięso już wliczyłem... nie wiem co ogarnąć... ;/

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
JAJA!

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3944
Jak mogłe o tym zapomnieć ;/ rano zjadłem 6... dajemy do 12 :D

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3944
Co ja bym bez sfd i bez Was zrobił

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
po treningu pleców wypakowałem dzisiaj z palcem w czoko 145 kg ... Więcej się nie mieści :(

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Ja do teraz czuję piękną pompę te przyjemne uczucie w prostownikach i najszerszym, uczucie spełnienia

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Houston mamy problem

Koleżanka marudzi że ją nogi bolą bla bla .... że nigdzie masażysty nie ma, co mam odpowiedzieć bo tu akurat mnie zagięła

mam się zgłosić na ochotnika?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego.

Następny temat

Treningi, dieta pomoc w początkach

WHEY premium