SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hej panienki w górę kiece, jestem juniorem, wszystkie was przelecę! [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98384

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Zaraz idę szukać innego avatara, ten taki mało poważny :(

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
masz i nie zawracaj dvpy



"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no sinboy, właśnie dzisiaj, jutro i pojutrze wieczorem sie szykuje hauZ party i trochę się boję jak to po 3 dniach melanżu będzie wyglądało :_d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3944
To ja może zapytam o coś... skoro ludzie tak zaawansowani jak on biorą sterydy, a wiemy dobrze ze od sterydów mam problemy ze wzwodem, trądzikiem i wiele innych (ale sam pwenie większości nie znam) To oni mają z tym wszystkim problemy czy biorą jakieś inne sterydy?

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ze wzwodem od dopingu>? pierwsze słyszę, za dużoś się naoglądał seriali. Chyba że ktoś leci 3l na koksie bez odbloku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Ci starsi mają problemy z wzwodem, ale nie wypada zwalać na sterydy

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Czemu miałbyś mieć problem jak lecisz na koksie 3 lata bez odbloku dream ale cały czas na bombie?

na koksie rvchasz lepiej niż bez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no chyba że nagle przestaniesz i ch**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3944
No dobra, czyli nasłuchałem się o sterydach i ślepo uwierzyłem

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego.

Następny temat

Treningi, dieta pomoc w początkach

WHEY premium