SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST- serie (ilość, przerwy)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 687
Hej!
Deszczowy - spox. Nie wiem czym Cię zmyliłem Oczywiście, że robisz wszystkie ćwiczenia na jednym treningu! To podstawa HST. Jeśli chodziło o kolejność, znaczy o sugestię, żebys ćwiczył nogi (przysiad) przed plecami, to wyjaśniam, że w trakcie tego samego treningu.

Zurus - dopiero co mialem ten sam problem i przekazuję, że nie musisz zmieniać ćwiczeń, bo po SD organizm ma reagować jakbyś dopiero zaczynal

Pozdrawiam wszystkich z AD

Mordheim Rulez!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 241
jak juz zaczeliscie mowe o nogach to ja powiem tak ze duzo ludzi cwiczy wszystko ale zapomina o nogach ja malo biora na klate 50kg na 5x wiem slabo wycisne 65kg jeszcze swojej wagi nie biore i dlugo nie wezne bo brakuje mi zebym wziol swoja wage :/ ale na nogi 100kg 6x na 5seri niby nogi mam dobrze zbudowane w lydce okolo 45cm chyba 50cm dawno nie miezylem ale duzo:) napiszcie cos jak dobrze wycwiczyc nogi thX pozdro all
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1556
Albo nie zauwazylem odpowiedzi, albo rzeczywiscie nikt ci nie zwrocil uwagi na to, zebys nie robil tricepsu i bicepsu PRZED barkami i plecami!

HST is not about sets and reps, it is about getting people to change the way they think about training for size - Bryan Haycock

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
mam pytanie- co się stanie jeśli zwiększę ciężar ponad ten ustalony jako max, przykladowo mój max dla 10 powtórzeń to 100kg mam jeszcze 2 treningi a juz doszedłem do 100kg i czuje ze dałbym radę podnieść więcej dołożyc kilka kg czy te 2 treningi dociągnąć tym ciężarem a strasznie mnie kusi żeby spróbować bo może pękłaby jakas granica....

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 687
a jak takiego cudu dokonałeś, skoro max miałeś mieć na ostatnim treningu

Zmieniony przez - Ragni w dniu 2005-06-10 07:26:42

Mordheim Rulez!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
musze robić duże przeskoki w ciężarze gdyz nie zawsze mogę dokładać po 5 kg , nie mam takich talerzy , urok domowej siłowni. Dziś dołoże 4,5 kg zobaczymy, najwyżej sie pos.....

Zmieniony przez - sargon w dniu 2005-06-10 09:25:15

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 687
no tak, ale zakładasz przcież, że na 6 treningu masz 100% obciążenia dla danej ilości powtórzeń. Pozostałe są mniejsze, więc jak mogłeś mieć 100% obciążenia w 4 treningu? Nie rozumiem. Je też ćwiczę w domu i tez mam deficyt tależy. Właściwie to mam ich na styk. Coś pomyliłeś w obliczeniach?
Pozdro!

Mordheim Rulez!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
źle rozspisałeś progresje
ewentualny przyrost siły zostaw sobie na kolejny cykl



Zmieniony przez - kermit w dniu 2005-06-11 09:55:49

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
za późno, podjarałem sie i dołozyłem 2 krążki po 2,25 kg no i dałem rade, padł nowy rekord . Wyszedłem z założenia że jeśli czuje sie silny (przed HST robiłem trening siłowy na klate Michaiła, troche go skopałem ale jestem silniejszy niz przed )to wykorzystam to i stąd to złe niby rozplanowanie ciężaru.Zamiast dodawać małe cięzary , dokładałem całkiem sporo i do tej 100 doszedlem nadzwyczaj szybko. I co teraz, czuje moc hehe mam jeszcze jeden trening 10-kami w poniedziałek, robić tą 106 ? czy może dołożyc jeszcze 4 kg . Co sie stanie jeśli doloże , czy odbije sie to negatywnie w następnym makrocyklu? siła mi spadnie czy nie mozna bo nie...no spece , podobno można kombinować przy HST. Poza tym ja mam zastój z siłą nie od kilku misięcy ale raczej ...lat, więc chcialem wykorzystać koniunkturę.

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
sorka za brak odpowiedzi

powiedz co zrobiłeś w związku z tym dokładaniem?

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje hst

Następny temat

Prośba o ocenę programu HST...

WHEY premium