SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Godziny posiłków

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 858
Jak to jest w końcu z tymi porami. Jeśli np. Mam określone pory posiłków
7:30 śniadanie
10:30 drugie śniadanie
14:30 obiad
17: podwieczorek
19:30 kolacja
To muszę się ich trzymać ściśle?
Mogę czasem zjeść śniadanie o 8:00 a obiad o 13:30? Bo juz się pogubilam...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nie,godziny ani ilosc posilkow nie maja znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16004
nie ma różnicy czy zjesz śiadanie o 7 czy o 9.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
MadameMalkin
Jak to jest w końcu z tymi porami. Jeśli np. Mam określone pory posiłków
7:30 śniadanie
10:30 drugie śniadanie
14:30 obiad
17: podwieczorek
19:30 kolacja
To muszę się ich trzymać ściśle?
Mogę czasem zjeść śniadanie o 8:00 a obiad o 13:30? Bo juz się pogubilam...


Możesz o wszystko pytać w jednym temacie? Z tego co kojarzę to już któryś Twój otwarty temat.

Liczy się bilans kaloryczny całodniowy, a nawet tygodniowy, więc czy zjesz 3 posiłki o 8, 15 i 20, czy inaczej nie ma znaczenia. Godziny i ilość posiłków ustalasz pod siebie.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Nic się nie stanie jak przesuniesz jakiś posiłek, jak masz szkołe cz prace np to nie wyjmiesz jedzenia i nie będziesz jadła bo jest pora posiłku
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tak jak poprzednicy wyżej napisali - ilość posiłków ma być dostosowana do Twojego trybu dnia.

Niemniej jednak 7 czy 8 posiłków może okazać się nie wystarczające aby odpowiednio pobudzić syntezę białek mięśniowych czy modulować wydzielanie poszczególnych hormonów takich jak grelina i peptyd YY.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Jedz wtedy, kiedy Ci to pasuje. To samo odnośnie ilości posiłków.

http://potreningu.pl/articles/3218/jaka-jest-optymalna-ilosc-posilkow-w-ciagu-dnia 
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 858
Potrzebuje czyjejś rady bo nie wiem co zrobić :|
W czwartek jade na dwudniową wycieczkę i nie będę miała możliwości trzymać 100% diety. Pewnie będzie jakiś malo zdrowy obiad itp. Poza tym muszę sobie wziasc jakieś drożdżówki pakowane, bo tylko takie wytrzymają do drugiego dnia, obowiązkowa czekolada.
Nie bardzo mi to pasuje bo mam zaplanowany cheat day na niedziele i pewnie na poniedziałek. Wypada komunia, zjada się goście. Z doświadczenia wiem ze 2 dniowe cheaty u mnie schodzą jakieś 5 dni. Ale mam mieszane uczucia co do tej wycieczki.
Waga na chwilę obecną 54,4 na 162. W normie ale zostało jeszcze trochę na nogach i brzuchu. Taka końcówka redukcji.
Co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Po kij Ci czekolada na dwa dni i drożdżówki. Co sklepów na tej wycieczce nie będzie, pieczony kurczak spokojnie 2 dni wytrzyma więc sobie upoiecz pierś lub usmaż i w kanapkę daj, ja kiedyś w srodę zrobiłem wieczorem ryz z mięsem mielonym, i warzywa i zjadłem w piatek. Przecież na wycieczce mozesz sobie kupić bułkę razwoą jakiś serek wiejski. Czy nawet dobrego burgera gdzieś zjeść.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 858
No właśnie tam nie bardzo jest gdzie kupić. Rynek w Krakowie, Wieliczka, Oświęcim. A właśnie boje się ze mięso nie będzie dobre żeby je jeść , jak będę trzymać dwa dni w plecaku :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
rynek w krakowie przecież tam co chwila jest jakaś knajpka więc nie ma problemu. mozesz nawet dobre kabanosy sobie kupić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mieszanie ze sobą różnych źródeł BTW

Następny temat

Ilość posiłków w diecie

WHEY premium