SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie haczyk-Allegro

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Dziwi mnie najbiardziej to skad on nabral tyle pozytywow.. i to od ludzi, ktorzy nie sa na allegro od wczoraj?? :o
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1143848&p=1 

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Czy ja pisałem ,że robienie szpagatu w ciągu 5 tygodni jest zdrowe ?
Sam więm jak się czułem po 3 godzinach rozciągania .
A co dopiero jak bym tak dzień w dzień robił .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3301
saib_ : Ludzie dawali pozytywy za szybkosc transakcji zapewne i po pobierznym obejrzeniu "poradnika".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7417
niestety nie wszyscy sa tak madrzy zeby poszukac w internecie albo na jakims forum (sfd). Moim zdaniem skoro sa tacy głupi to czemu by nie zarobic to jest ich głupota wiec trzeba ich nauczyc myslenia po przez nauke na błedach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 387
do Adelson_17 mozę jednak umieścisz ten trening na forum.Skąd wiesz czy ma do niego prawa autorskie???albo wyslesz mailem.Podchodze do tego treningu nie ufnie wiec nie chce wyżucać kasy w błoto.Ale jeśłi zadziała to jakoś CI sie odwdzięcze:)

psycho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859
tez uwazam ze powinienes wrzucic bo mysle ze wiele osob jest ciekawych co to jest czy badziew czy nie a nikt nie bedzie w niewiadomo co kasy ladowal no i sie wreszcie na pewno doweisz czy to dobre czy nie bo ci powiedza madrzy ludzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2657
niee stety psyho7 na koncu jest napisane ze posiada on do niego pełne prawa autorskie i rozpowszechnianie bez jego zgody jest zabronione! ale postaram sie go przerobic troche zeby nie mial pretensji i umieszcze go juz niedlugoi tak jak na poradnik za 10zł ma tylko 12 stron z czego duzo poswiecona jest definicja, dobra nie bede nic wiecej juz na jego temat pisał, zobaczycie gotowy efekt.Obiecuje tylko musze znalezc Worda bo nawet tego nie mam na kompie( format byl ) a tak pozatym polecam Ci SFD tam wszystko znajdziesz i na pewno bardziej fachowo opisane i wytlumaczone!

PS.A tym czasem wstrzmajcie sie od kupowania tego typu pierdół na Allegro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28421
Jak ktos chce mam plan ze szpagatem..... po co kupowac, chwila wysilku i sie znajdzie za free w necie
Co do brzucha.... nie bede komentowal sam to kiedys kupilem .... Mlody bylem, glupi bylem sfd nei zwiedzilem :D ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17292
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27628405 
patrzcie na to!prawie poplulem monitor ze smiechu
takiej chaly dawno nie widzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
........Boze.....te zdjecia.......

Nie ma ludzi nieomylnych...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukuje silowni w Gdansku

Następny temat

"tętnicze konkrety!"

WHEY premium