SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy spama zakladamy i szatanke wyrvchamy przybijemy grama testa by dojechac do sylwes

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

Ilość wyświetleń tematu: 136181

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
ale ja nie chce teraz miec wiekszych barkow, barki i kaptury mam najlepsze ze wszystkiego i chce gonic cala reszte, dlatego cwicze sobie tylko barki na podtrzymanie i silowo zeby byly dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
A MNIE WKORWIA JEDNA RZECZ


PO TRENINGU NA POMPIE W LUSTRZE
NIE POZNAJE SIEBIE, I JEST ZAYEBISCIE
a korwa 3h po treningu juz nie jest tak wesolo

korwa mac

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
reso ciekawe wnioski wyciagasz

jeszcze nie rozkminiles ze to jest najbardziej niewdzieczny i poyebany sport na swiecie o ile to wogole mozna sportem nazwac

izik a choj wie o co im chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
zwierzu ty wszystko masz słabe nie oszukuj sie suchar jesteś i tyle i jeszcze on coś na podtrzymanie ćwiczytrzeba mieć co podtrzymywać nie korwa kości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
izi trzeba było przyjechać na wybory,wygrałbyś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
no to powiedzmy ze barki i kaptury mam slabe a reszte bardzo bardzo slaba, o tak to okreslmy

nie chce byc szerszy poki co, trzeba sie zajac plecami, klatka i lapami na ostro, no i nogami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
ale ty pisda jesteś,aż żal cie słuchać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Ty sie za to lapami zajmij lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
dobra korwa zrobie te zayebane nogi
sam dzis cwicze, wiec samemu trzeba kowra ciezary zakladac na sztange i robic tyle kg zeby nie wyebac gzdie
pa

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24444 Napisanych postów 68129 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537945
korwa 2 tyg off od wszystkiego jestem hiehiehie
dzis ide na silke

mdrol fajnie purkal ale mula mialem jak po dece hahaha


musze poszukac clena w szafie bo gdzies ham jest, nawet z 80 tab jak nie lepiej

wyciac trzeba a jak nie to wbije tego propa hvj profilaktycznie 100ed

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kasacji

Następny temat

transportery do hyperfusion ?

WHEY premium