SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy spama zakladamy i szatanke wyrvchamy przybijemy grama testa by dojechac do sylwes

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

Ilość wyświetleń tematu: 136204

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ty bez kitu jesteś tępy i ograniczony...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
gdybym faktycznie taki był to bym teraz wkorwił ale nie zrobie tegoza to widze ty już ostro na margines zszedłeś,na siłownie nie chodzisz,tylko korwa chlasz i jarasz,staczasz sie jak choj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
W ogóle skmińcie to...
Jadę sobie do szkoły yebanym busem, spocząłem sobie na podwójnym siedzeniu, obok mnie plecak. Do tego oczywiście muzyka na słuchawkach na full, a dokładniej ten kawałek



Ale przechodząc do sedna sprawy... Mimo, że miejsce obok mnie zajmuje mój plecak wciska się yebana emerytka przesuwając wcześniej wspomniany plecak Mało tego...
Napawam się wspaniałą muzyką, a ta suka mnie szturcha Wyciągam słuchawkę z ucha i pytam się grzecznie "Czego?!" A ta do mnie żebym przyciszył, bo ona nie chce ogłuchnąć

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Wczoraj na siłce byłem Dzisiaj wszamałem przedtreningowy wedle planu, ale siadłem za plejstacją i godzina, na którą planowałem trening minęła, więc nie poszedłem

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
masz szczęście,że ci ta babka nie wyebała

a w ogóle to jak tam postępy po twoim wyebanym cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Progresu jak ptaka na clomidzie nie zrobiłem, ale tragedii nie ma Miskę trzymam, od czasu do czasu sobie popalam Tylko chęci do treningu zero

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
https://www.sfd.pl/Alexey_Lesukov-t349021-s6699.html#eot

obejrzysz te fotki to nabierzesz chęciskorwesyn co i ile on wbija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Wyciąg z gleby czarnobyla
I zakwasy mam na bicach

Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2010-03-11 18:45:15

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
a ja dopiero niecały tydzień robie lekki trening,a juz mam go dosyć,czekam aż przyjdą specyfiki i znów ruszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Muszę nabyć coś mocnego przedtreningowego co by przyjemniej się ćwiczyło, bo tak jak teraz zmuszając się do treningu, to nie widzę w tym sensu

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kasacji

Następny temat

transportery do hyperfusion ?

WHEY premium