SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy spama zakladamy i szatanke wyrvchamy przybijemy grama testa by dojechac do sylwes

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

Ilość wyświetleń tematu: 136170

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2198
nieliczy sie wiedza tylko jak wygladasz a jaka mam widze ?? hmmm mysle ze wystarczajaca jak dla siebie

a ze szczypiorki maja wiedzie to widac po nich

Worms Armagedon:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2198
lukas to koksik z bagien cie zarazil jakims malym potworkiem

Worms Armagedon:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
no tak, wyglad jest po czesci napewno wyznacznikiem wiedzy, ale to nie wszystko, bo czesto koles ktory wyglada dosc przecietnie wie wiecej o calej ukladance koksowania i treningu, dietach itp niz jakis pro mezomorfik na ktorego wszystko dziala

tak wlasnie jest dzdzownisiu


luk do lekarza idz bo zrosty Ci sie w kulki zamieniaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
korwa nie pjerdol poyebie ja poważnie mówie choj wie co jest i jak korwa tu nie wierzyć,że mam pecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
ja to nie mam pojecia, jak sie to bedzie utrzymywac lepiej do lekarza isc, najlepiej sportowego i powiedziec wprost co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2198
chuya prawda wiedza to***** a bez koksu to jeszcze wiekszy choy

lukas martwie sie o ciebie

Worms Armagedon:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
następny korwa mądry ty korwa idiotoi korwa skończ pjerdolić w kółko te swoje poyebane teorie na temat wiedzy teoretycznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2198
nie lukas dzdzownis ma racje no nie no powiedz no potwierdz:)

Worms Armagedon:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
ale ja akurat nie mowie o teorii, wiadomo ze praktyka jest najwazniejsza, to oczywiste

tylko chodzilo mi o to stosowanie roznych rzeczy w praktyce i tego jak one dzialaja na rozne osoby

zreszta co sie bede rozpisywal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
przypuszczam,że mógł się zablokować gruczoł łojowy,mechanizm powstania tego gowna wskazuje na to,sie wkorwie to zaraz sam przeprowadze zabieg usunięcia tego chojostwa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kasacji

Następny temat

transportery do hyperfusion ?

WHEY premium