SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy spama zakladamy i szatanke wyrvchamy przybijemy grama testa by dojechac do sylwes

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

Ilość wyświetleń tematu: 136176

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
Egon, Fajdi na potęgę posępnego czerepu przybywajcie!

I Jestem

siemcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
kolejna danie w 5min spagetti zaleje chyba, tak czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ty to się zdrowo odżywiasz
Co tam?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
Co poradze ze jedynie to mi wchodzi smacznie duzo odzywki, i ze 2x w okolo trenongowy kura z ryzem i warzywami, najwazniejsze posilki nie odpuszczam reszta dnia jak wejdzie, niedluugo niemcy gdzies w polowie czerwca schudne dosyc wiec nie ma sie spinac z zarlem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
No ja już zacząłem szamać jak na koksa przystało i prolo kupiłem, bo tak jakoś retencji na mordzie mi brakuje

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
tam zero treningu, zarlo konserwowe lub takie kubki z knora
Jedyny + to ze w cieniu, i nie spoce sie jak dzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
prolo, ale masz jechac w czerwcu do holi, chyba nie warto, szkoda staffu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ale pojadę chociaż z retencją
Z resztą stawiam ten wyjazd pod znakiem zapytania, bo teraz i tutaj na hajs nie narzekam...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Mam jeszcze trzy flaszki propa i dwie trenu w barku, ale niech sobie jeszcze poleżą
Idę do kolesia gierkę oddać. Za 10 minut jak coś to będę.

Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2010-05-04 15:33:45

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
Moze i nie narzekasz, ale tam to bys sie oblowil, hajs szczescia nie da ale przybliza nas do bycia szczesliwym, przybliza do gwiazdJa pojade na minimum 2miechy, mysle o 3 ale zobaczymy. Jak wyrosne z renty od zusu(jak luk) to bede jezdzil na dluzej i czesciej.

ok, a ja ide zalac kubek knorra

Zmieniony przez - Egon15 w dniu 2010-05-04 15:35:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kasacji

Następny temat

transportery do hyperfusion ?

WHEY premium