SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gangsta89 nowe str.11,12

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8381
Dobra chodzilo mi o to :
I to i tak nie brałem zalecanych dawek,bo mi mama zabrała i musiałem podkradać.






Spoko rozumiem wiele osob wcina kreatyne z partyzanta ale ty masz 18 lat tak? O-)

Mogliśmy być najwięksi ze wszystkich!

A teraz każdy z nas wpie***la BCAA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7878
no za 3 miesiace będę miał 18 lat.Moich rodziców nie uświadomisz w pewnych kwestiach ,więc muszę się pilnować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Jedź z masą:) sog na zachęte.

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4188
lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 931
Mi sie podoba, moze jeszcze troszke masy ;)
Mój ojciec sie filmuje, że moje białko to "koksy", ale w końcu co on ma do gadania !? :D
PS: Widze, że masz "retro" pokoik :P

Strength and Honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 613 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4500
wiem czemu dobrze wyglądasz 77 w pasie to temu, może kiedyś bede tez miał tyle obecnie 85;( areoby czas zacząć ostro. Ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7878
To nie mój pokój,tylko mojego brata(tam stoi komputer,więc tam jestem najczęściej).I tak większość czasu jest na studiach,więc siedzę tam od popołudnia do wieczora.Mój pokój jest bardziej nowoczesny(ubrania porozwalane po całym pokoju i plakaty piłkarzy na ścianach,no i śmierdzi sam nie wiem czym ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 229
Noi czym ty chciałeś tu nam zaimponować?? Piszesz że wiesz że jestes marny to po co sie wystawiasz z takimi fotami na forum.Chyba że to jest żart to rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2282
wkręciłes mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7878
w2p2 nigdzie nie pisałem,że jestem marny Chiałem,żebyście Wy to ocenili.Twoją opinię już znam.Dzięki mimo wszystko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lato 09 zdjęcia str 3,4,6,8,9 :)

Następny temat

Staz 4 miesiace! 17 lat

WHEY premium