SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer- male pytanko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7523
Pijac gainera jak uwazacie z czym lepiej go zmieszac z woda czy mlekiem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4098
ja bym na Twoim miejscu wogule wykluczyl mleko z diety - mleko nie jest zdrowe, jest wrecz chorobotworcze. a jezeli juz musisz pic to pij maslanke i kefiry, one sa pomocne do uregulowania mikroflory bakteryjnej(szczegolnie po kuracji antybiotykowej), zalet picia mleka nie ma.

pozdro

zawsze pomyśl 2 razy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Nie ma większej różnicy, tylko to kwestia smaku i tego jak trawisz laktoze. Ja osobiście z wodą bym polecał.

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7523
To jest posilek zaraz po treningu wiec wydaje mi sie ze mleko nie bardzo po treningu pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Dobrze Ci sie wydaje Po treningu zdecydowanie gainer z wodą! Może być z mlekiem ale w innych porach dnia.

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Zaraz po treningu pij carbo z wodą

45min-1godz po treningu zjedz pełnowartościowy posiłek lub ile-tam-Ci-potrzeba-gramow gainera, może być na mleku lub na wodzie kwestia smaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
ale np GainBolic'iem też glikogen qaz chyba o tym gadał czy ktoś "zielony"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Ja pijam z woda po treningu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7523
No wiec tez bede pic z woda ;] Dzienki za odpowiedzi, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Ja mam inne zdanie, myślę, że przy dobrej tolerancji mleko jest jak najbardziej ok. po treningu. Daje mocną odpowiedz insuliny, połączenie serwatki z kazeiną sprawdza się bardzo dobrze. Na pewno nie koncentrowałbym się na samych węglach po treningu, nasz priorytet to synteza/zahamowanie degradacji protein.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7523
Hmmm bede sie musial zastanowic nad tym. Gainera pije dosyc pozno, jest to przedostatni "posilek" i sie zastanawiam czy z mleka nie bedzie sie niepotrzebny tluszczyk odkładał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Nie zalecam Ci koniecznie mleka, masz gainera to ok., ale zastanawianie się czy z tego mleka po treningu odłoży Ci się tłuszcz ze względu na porę jest raczej śmieszne...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

189cm 75 kg 17 lat diete na mase

Następny temat

Kolejnosc cwiczen

WHEY premium