SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 408
Cze czy przy powiedzmy 3 posiłkach dziennie (zwykłe nie sa to posiłki dietowe) gainer byłby dobry na przybranie masy? Czy ma to wogole sens?

mat

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
co to znaczy ze nie sa to posilki dietowe?
jakby zaczac cwiczyc to cos by masa pewnie poszla, ale lepsza dieta

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
poczytaj lepiej posty podwieszone

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Cos tam moze Ci dac jak w tych 3 posilkach akurat podchodzisz pod zapotrzebowanie. Ale tak to mozna sobie strzelac w ciemno. Poczytaj posty podwieszone, uloz diete i bedzie dobrze.

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-02-11 17:23:10

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 408
ale ja nie mam czasu na 6 posiłków dziennie

mat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ułuz diete
4-6 posiłków dzinnie
wtedy mozesz dołozyc gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
jak nie masz czasu na dodatkowe 3 posilki dziennie, wiec na trening pewnie tym bardziej nie masz czasu. moja rada - odpusc sobie tego gainera

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 408
trenuje 3 razy w tygodniu wyrabiam sie z treningiem bez problemu

mat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 644
Ja po 3 miesiacach cwiczenia kupilem sobie gainer i nie mialem zadnej specjalnej diety. Staralem sie jesc w miare wszystko i przewaznie produkty pelnowartosciowe. I tak miedzy obiadem a kolacja jadlem platki owsiane na mleku, makaron lub ryz. Gainer po treningu i nieraz miedzy posilkami. Przez miesiac poszlo mi te 5 kg masy. Ale nie powiedziane ze bez gainera efekt bylby podobny. Mysle ze moglbys sprobowac jesli bardzo chcesz. Chyba ze dopiero zaczynasz to zaczekaj te 2-3 miesiecy. Takie moje zdanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy i pytania

Następny temat

Posiłek potrningowy.

WHEY premium